| spawni a întrebat:

Am cunoscut o fata de 2 saptamani, m-am intalnit cu ea o data si saptamana viitoare are majorat, si m-a invitat! Ei bine, cum sau in ce mod ii pot spune ca imi place de ea? Vreau sa ii spun la majorat si oare as putea sa ii iau pe langa banii ce ii pun si un fir de trandafir?

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Perfect, asculta la mine ce trebuie sa faci, pregateste-te de majorat fa-te frumos foc astfel incat sa o dai gata iar majoratul va fi un moment oportun sa va faceti de cap, da poti aduce si trandafiri pe langa bani dar cel mai importan, ia niste prezervative cu tine

| neutrino a răspuns:

Banii sunt cadoul de cel mai prost gust oferit cuiva si nu simbolizeaza nimic, doar ca ai scapat de o obligatie.
Asadar, ofera-i un cadou, nu o atentie, pe langa un buchet frumos cu florile ei preferate. De vorbit, ii poti vorbi dupa ce trece majoratul.