| Andrapisicuta2 a întrebat:

Buna,am cunoscut un baiat care are 20 de ani si eu am 15 si de 3 zile am iesit cu el e afara si m-am duc intr-o dimineata la el si am stat de la 8 pana la 11... "ne-am jucat prin pat" dar nu am facut nimic, si numai sunt virgina! Dar vreau sa ma ajutati si sa-mi spuneti cum sa-l fac sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt nu pentru "pat" oare chiar ma place? Sunt foarte trista, incep sa ma intragostesc de el si mi-e frica sa nu-si bata joc de mine! Ajutor... FUNDAA! :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

In trei zile, ai ajuns la el acasa si nu mai esti virgina?
Copil naiv, fetita credula...el si-a facut placerea, tu vei ramane cu amintirea unei dezvirginari triste si stupide in patul unui pedofil, de la 8 la 11...
Nici nu stiu ce sa-ti spun...tu te temi sa nu-si bata joc de tine si el deja a facut-o!
Nu spera, draga mea, la iubire si frumusete, lumina din tine va ramane, chiar daca el a murdarit-o grav...si mai bine iti aduni bucatelele de mandrie si demnitate care ti-au mai ramas si nu-l mai vezi niciodata.
Nu vreau sa-ti ranesc sufletul tau mare si entuziast dar,in acest moment,esti victima lui...
Stiu bine ca ai mare nevoie de afectiune,vrei si tu sa fii iubita pentru tine,pentru ceea ce esti,pentru calitatile pe care sigur le ai,dar nu ai gasit omul potrivit.
Stai singura si reflecteaza un timp.
In mod normal,ar trebui sa te prezinti la un medic legist care sa constate deflorarea si acest baiat sa isi plateasca vina de a profita de naivitatea si inocenta ta,dar stiu ca vei prefera sa taci si sa-ti inghiti durerea si rusinea...
Ai in fata o viata pe care o poti face buna si frumoasa,dar nu cu asemenea specimene,nu alaturi de profitori si interesati...fa-ti prieteni de varsta ta,apropie-te de ei,traieste varsta pe care o ai,pentru ca anii vor trece si nu vei intelege mare lucru din ei.
Si-ar fi pacat,sa stii!
Tot ce faci iti da directia pe care vei merge in viata,daca gresesti,nu-ti va fi bine,daca nu gresesti, ai sansa unei vieti frumoase.
Iesi din povestea asta, e una urata care n-ar trebui sa se intample nimanui, niciodata!
Si ai grija de tine!
Suna la Telefonul Copilului, 116 111, unde orice telefon e anonim si poti discuta cu consilierul care iti raspunde, orice problema ai si vei fi indrumata corect.
Fa ceva pentru tine, ajuta-te si iesi din povestea asta!
Imi pare foarte rau pentru tot ce s-a intamplat!

| buzeduulci a răspuns (pentru greece12):

Am 14 ani si sunt fata si am stat cu un baiat 5 luni si are 18 ani, si m-am culcat cu el, si acum m-am despartit de el si a inceput sa ma faca curva si in toate felurile si ca i-am supt eu *** si chestii din astea urate si sa le spuna si altora si sa imi spuna ca atunci cand il vad pe strada sa il ocolesc cat mai mult, ajutati-ma sunt foarte stresata! Pur si simplu se razbuna pe mine!

ea era deja dezvirginata

| greece12 a răspuns (pentru buzeduulci):

Daca-mi puneai si ghilimele, intelegeam din prima!
happy
Oricum, multumita tie, am putut sa-mi explic de ce doar in 3 zile!
Tragicul situatiei ramane, insa...ba chiar se agraveaza!

| Andrapisicuta2 explică (pentru greece12):

Eu nu mai eram deja virgina, si cu asta de acum de 20 de ani,nu m-am culcat cu el,nici nu ne-am dezbracat,nu mi-a facut nimic,si a zis ca ma asteapta,stie ca numai sunt virgina,stie tot, dar a zis ca ma asteapta, i-am cunoscut parintii, ne-am dus cu masina lui cu niste prieteni in oras, se comporta foarte frumos cu mine si toti au aflat de relatia noastra si am stat 3 ore cu el in pat, daca vroia sa isi bata joc de mine o facea atunci si numai continua povestea...winking multumesc mult de jignirile voastre!

| buzeduulci a răspuns (pentru greece12):

Ok ..ai dreptate.big grin scuze, dar am uitat. greseala mea

| greece12 a răspuns (pentru buzeduulci):

Nu-i nimic, dar in prima clipa ma panicasem, credeam ca TU ai problema asta si incercam sa gasesc solutii!
happy

| greece12 a răspuns (pentru Andrapisicuta2):

Insemana ca raspunsul meu nu prea te ajuta,pentru ca situatia exacta abia acum am inteles-o.
Un singur lucru te poate ajuta din el,respectiv sa cauti sa te atasezi si sa-ti faci prieteni de varsta ta sau de varste macar apropiate...
Esti inca un copil,chiar daca deja femeie,sufletul tau are atata nevoie de afectiune,cu atat mai mult cu cat majoritatea se reped sa te judece si nimeni nu incearca sa te si inteleaga.
Te sfatuiesc sa nu acorzi incredere prea usor nimanui si sa inveti sa ai rabdare.
Doar asa vei putea gasi un baiat asa cum iti doresti tu,visele exista ca sa le implinim,sa stii.
Si, daca stii sa astepti si sa observi, s-ar putea sa le traiesti cu adevarat!
Inteleg ca baiatul asta se poarta frumos, dar fii putin precauta, asteapta pana te vei convinge ca are intentii cu adevarat bune...nu te grabi.
El e matur si gandeste altfel decat tine,tu esti un copil plin de sperante si setos de dragoste,greu vei putea sa-i prevezi intentiile...
Ai rabdare!
Ai rabdare si nu-ti pierde speranta.
El,in ciuda comportamentului bun,e doar la inceput si nu poti stii ce te asteapta in continuare.
Daca apare ceva suspect,sau care contravine dorintelor tale, sa fii gata sa il lasi si sa te intorci in lumea ta, oricat te-ar durea.
Pentru ca el ar trebui sa-ti ofere tie sanse, nu tu lui.
Deci, sa ai grija!

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pedofilu si-a facut treaba, asa ca mai bine il dai pe mana politiei pentru ca a facut sex cu tine doar de aia ai zis ca nu mai esti virgina si merita sa intre dupa gratii, sa invete ca fetele sub 18 ani nu sant pentru varsta lui

| madyddd a răspuns:

Vai de capu' tau, fetita prostuta...

| buzeduulci a răspuns:

Am 14 ani si sunt fata si am stat cu un baiat 5 luni si are 18 ani, si m-am culcat cu el, si acum m-am despartit de el si a inceput sa ma faca curva si in toate felurile si ca i-am supt eu *** si chestii din astea urate si sa le spuna si altora si sa imi spuna ca atunci cand il vad pe strada sa il ocolesc cat mai mult, ajutati-ma sunt foarte stresata! Pur si simplu se razbuna pe mine!

cred ca fostul tau prieten are dreptate; vad ca iti cauti numai baieti majori, iar cu toti ajungi sa te culci.

| RAY a răspuns:

Isi spun o ipoteza atat
un baiat de 20 de ani sta cu o fata pentru sex, cand cautam ceva serios cautam pe masura varstei noastre un baiat la 20 de ani cat de matur poate fi, in orice caz in viata ai en posibilitati astepti un baiat pana la 20 de ani te casatoresti faci o familie,pana atunci trebuie sa experimentezi viata practic nu-i rau ca o experimentezi, grija la boli, sarcina etc faci ce vrei tu, crezi ce vrei tu, asta e parerea mea

| neutrino a răspuns:

Nu ai cum.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Sfatul meu ar fi sa te fortezi un pic sa nu mai pui suflet sau sa te indragostesti de el.

Te culci cu el.

Vei afla dupa foarte repede daca te place cu adevarat sau nu.

Avantajele ar fi: nu suferi dupa si poate va si simtiti bine.
Dezavantajele ar fi: sufleteste ar putea fi mai greu de facut.

Oricum, de departe, pare sa vrea doar sex. E mai greu sa te gandesti la dragoste daca urmaresti altceva.

In plus, gandeste-te: la 20 de ani ai chef de viata. Schimbi fetele, experimentezi, etc. El nici macar nu poate sa iasa cu tine pe strada fara a fi aratat cu degetul. Ai tai la fel il vor cam arata cu degetul. Asa este societatea.

Pe scurt, nu cred ca poti. Si tot pe scurt, poate nici nu ai vrea sa faci asta.

Fa-ti un bine, gaseste pe cineva mai apropiat ca varsta. Vrei armonie la tine in familie sau cearta?

| Oana92 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt, dar deja isi bate joc de tine!

| NameHarris a răspuns:

Pai inainte sa fii cu el invata sa scrii corectwinking

| NameHarris a răspuns:

Corectwinking

Răspuns utilizator avertizat
| justsummer a răspuns:

Deci dupa trei zile te-a bagat in pat asa doar sa vada cum iti sta dezbracata la el in pat? Nu, vrea sa se foloseasca de tine pentru ca e mai usor sa bagi in pat o fata 15 ani decat o femeie de 20.

| lucifer12345678 a răspuns:

Diferenta dintre voi este mare
el va vrea mereu sex
stai mai bine cuminte

| onlyagirl a răspuns:

Nu stiu daca acum e tarziu, sau nu sa ii schimbi parerea...nu sunteti impreuna din cate inteleg eu, iar ceea ce ai facut...te-ai lasat putin cam repede, zic eu! insa cred ca solutia ar fi totusi ca episodul sa nu se mai repete.ar trebui sa fii deschisa cu el, sa iesiti, sa petreceti timp impreuna ca el sa te cunoasca asa cum esti tu..nu exista o reteta pentru a face un baiat sa te iubeasca, o face sau nu.inimii nu-i dictezi tu, caci asa ar fi usor! lasa-l sa te caute, barbatilor le place sa cucereasca.nu mai esti virgina fizic, dar atata timp cat actul nu s-a consumat, psihic inca esti.ai grija! te pup, sa fii cuminte si cu minte!

| buzeduulci a răspuns (pentru onlyagirl):

De unde sa fie virgina>? uita-te la intrebarile ei!

| MymyMihaela a răspuns:

Romana perfecta! Lvl 69. rolling on the floor

| Valentino46Rossi a răspuns:

Este vina ta.Te-ai grabit.
Te-ai grabit sa intrii in pat cu el.
Multi barbati vor doar aventuri. Din moment ce "v-ati jucat" asa devreme e foarte posibil sa fie unul dintre ei.Nu mai accepta sa te culci cu el si vezi daca se desparte de tine sau nu. Acolo vei gasi raspuns.In rest, nu ai cum sa schimbi un om asa repede, mai ales un barbat.

| ErebusThemis a răspuns:

Deja nu mai esti virgina...asta spune totoh go on "ai picat" cu unu si tot asa o sa faciwinking