| Irimia_Ioana_1999 a întrebat:

am cunoscut un baiat catalin in luna mai iar de atunci nu il mai pot scoate din cap...el are prietena de aceea nu vrea sa fie cu mine, cum as putea sa-l scot din cap plz am nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| Adrianaa15 a răspuns:

Dar nu trebuie sa il scoti din cap, am fost in aceiasi problema cu tine, cand l-am cunoscut pe respectivul avea prietena de 3 luni. Asa ca formeaza o conversatie cu el, si poate daca te vede mai atragatoare si mult mai intelegatoare decat prietena lui poate ai sanse, dar acum depinde si cu cati ani este mai mare baiatul decat tine si ce personalitate are. Unii baieti nu accepta sa fie cu niste " copile "! Succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Foloseste-te de butonul pe care il ai intre urechi.

| Chitarist91 a răspuns (pentru neutrino):

Esti coma peste tot dau de tinelaughing))

| MrSoapte a răspuns:

E gresita ideea de-a face concurenta, conform spuselor Elenei! Parerea mea este ca...ar trebui sa iesi cu alte persoane si sa-l eviti pe cat de mult poti! Sau, mai este varianta consumului excesiv de marijuana si, o sa deviiiiiii maxim de indiferenta la tot! laughing Succes!

| Mikiiiiiii a răspuns:

Incearca sa iesi cu alt cineva si nu trebuie sa il scoti din cap veti putea deveni prieteni