| Ariana22 a întrebat:

Acum cateva zile eu si prietenul meu ne-am "jucat", eu am ramas cu lenjeria intima pe mine, insa el nu. Doresc sa stiu daca exista vreo posibilitate ca eu sa raman insarcinata, chiar daca actul sexual nu a avut loc.

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Esti blonda?

| LifeIsAJoke a răspuns:

NU.Cati ani ai?

| IonutBest a răspuns:

Nu ai cum daca vrei mai multe detalii ma contactezi printr-un mesaj pe TPUlaughing

| VD_1321 a răspuns:

Mde. mai copii cum sa ramii insarcinata daca voi nici nu ati facut nimic... mai invatati biologia(scuze de asa rs) dar logic gindeste

Rs meu este : NU poti ramine insarcinata pentru a ramine insarcinata trebuie ca micutul sa calatoareasa prin pestera...

| caban a răspuns:

Da el poate a ramas! happy

| Mycutsa a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor bai ft cum *** sa ramai mah insarcinata daca nu ati facut sex?rolling on the floor