| AnemonaP a întrebat:

Am facut ieri un test de sarcina si mi-a aratat negativ,am facut si in dimineata aceasta altul,doar ca linia era la mijloc,inseamna ca era eroare? Nu este nici la C nici la T, fix in mijloc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

404 baby not found

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Asteapta si tu 2-3 zile si repeta-l.

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand al doilea test de sarcina, asa numitul test de control sau de confirmare a primului rezultat, se efectueaza dupa trecerea a minim 3-4 zile fata de data efectuarii testului initial. Rezultatul obtinut este invalid, gresit, deci neconcludent si va trebui repetat insa asa cum am precizat doar peste 2 sau 3 zile. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat