| anonim_4396 a întrebat:

Buna am facut o intrerupere de sarcina cum 5 zile si a 5 zi am facut sex neprotejat cu iubytul meu dar nu a ejaculat in mine o introducea o scotea vreo 3-4 min am facut atat se poate sa raman insarcinata daca nu a ejaculat in mine si o tot scotea si daca iau pastila de a doua zi ce mi se poate intampla va rog frumos pentru un raspuns si va rog fara jigniri

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Din cate stiu, vreo 2 saptamani dupa o intrerupere de sarcina este bine sa stai cuminte, dar acum fiecare face cum vrea...in fine, daca nu a ejaculat in tine nu ai cum sa fi insarcinata.