| 25875410 a întrebat:

Am facut petting cu prietenul meu in a doua zi dupa menstruatie(care e in medie de 29-30 de zile)
El era imbracat cand a ejaculat si poate o mica cantitate de sperma a ramas pe degete
Dupa vreo 2 minute m-a masturbat si poate mi-a atins vaginul, dar nu a introdus nici un deget inauntru
Dupa 20 minute am facut dus
Este vreo probabilitate sa fiu insarcinata?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti iesi din minti, de ce va jucati cu organele sexuale? Nu stii oare ca joaca asta poate sa va aduca si o posibila sarcina?
Eu stiu una si buna, cand nu vreau sa ma frig, nu pun mana, nu ma alatur de foc, tu nu ar trebui sa gandesti la fel?
daca nu vrei sa ramai gravida, de ce te joci cu un penis in erectie?

| seth2016 a răspuns:

Sansele sunt practic zero. Lichidul se usuca repede si spermatozoizii mor instant. In afara de asta trebuie sa ajunga in vagin, nu prin alte parti.

Daca viitoare sterge-l tu si nu mai e nici o problema. Stabiliti un workflow clar ca sa nu apara vreun risc. Asa va puteti distra in liniste, fara stres.

Bafta!

| 25875410 explică (pentru seth2016):

Dar totusi exista vreo probabilitate da?

| seth2016 a răspuns (pentru 25875410):

Nu exista nici o posibilitate in conditiile descrise de tine.

| Ađrian90 a răspuns:

Nup. Stai liniștită, este foarte greu! Nu trebuie să fii strsată, dacă-ți întârzie ciclul mai mult de 2-3 săptămâni ia-ți un test de sarcină happy Dar nu trebuie să îți faci griji, e extrem de mică șansa. Ar trebuie să stai liniștită. :3

| VenomMMA a răspuns:

Da, o sa ai gemeni! laughing Voi nu-ntelegeti ca nu aveti cum sa ramaneti insarcinate daca nu ejaculeaza in vagin? Si, totusi, nu ramai insarcinata asa de repede. big grin Take care, fii precauta, nu te lasa dusa de val. tongue

| 25875410 explică (pentru VenomMMA):

Chiar crezi ca nu exista nici o probabilitate?
Imi ies din minti din cauza acestei situatii
Am mari dureri de cap si nici nu inteleg ce e cu mine

| 25875410 explică (pentru VenomMMA):

Chiar crezi ca e imposibila sarcina?
Pur si simplu imi ies din minti de la atita dubii si presupuneri

| Oana92 a răspuns (pentru 25875410):

Daca te streseaza atat de tare chestia asta invata sa te feresti de chestii cretine. Si sa citesti putina anatomie...