| Andrutza_5938 a întrebat:

am facut s** pentru prima oara acum cateva zile si nu sunt sigura daca mai sunt virgina ca nu a fost cu pene*****... ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Păi dacă n-a fost penetrare, atunci nici sex n-a fost. Atâta timp cât himenul tău e intact, teoretic ești virgină.

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Si care-i ajutorul pe care ti-l putem da? Psihic,nu mai esti, s-ar putea si fizic. De ce atata graba, daca nu te superi?

| Papusik a răspuns:

Pai daca e fara penetrare, nu a fost sex.
Poate ati facut petting sau altceva.
Dar sex fara penetrare nu se poate.
Daca a fost fara penetrare esti virigina.

| Timmotey a răspuns:

O data ce ai facut-o indiferent cum ai facut-o nu mai esti virgina chiar daca ai sangerat chiar daca nu

| NoChanceForUs a răspuns:

Sex fara penetrare?laughing(si de ce pui cu stelute, nu suntem in filme XXX) Asta trebuie` sa-mi spui si mie cum se face!

| Cronki a răspuns:

Daca nu ai fost penetrata, fizic inca mai esti virgina, dar psihic nu, nu mai esti, fiindca ai facut un penis sa ejaculeze!

| andra_3498 a răspuns:

Nu a fost cu celaughing.si cu ce team putea ajutaconfusedstraight face

| costel_2144 a răspuns:

Inseamna ca nu ai facut s... trebuie sa mergi la medic si vei afla enigma bafta

| Jolie19 a răspuns:

Lol ca nu mai esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ajuta dar la distanta dintre noi nu cred ca merge.