| Ioanaaa93 a întrebat:

Doamne ce frica imi e... sad am facut sex neprotejat in ziua ovulatiei, cam 3 minute, nu a ejaculat in mine... dar mi`e frica sa nu raman de la lichid seminal. Voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai sanse de cam 30% de sarcina, deci 70% sa nu fii. De ce sa-ti fie frica acum? Nimeni nu este atat de prost sa faca sex neprotejat daca nu-si doreste copii, asa ca voi va doriti un copilas. Sau te sperie dimensiunile deciziei? Stai linistita, daca atunci ati hotarat ca va doriti copil si ati facut sex neprotejat, nu mai e cazul sa te razgandesti acum.

| Amelya02 a răspuns:

Ia postinor sau escapelle happy

| Jigsaw a răspuns:

Ce vlagă are partenerul tău!

| larrii a răspuns:

Data viitoare ca sa nu mai ai aceeasi problema protejeaza-te happy mai bine ai lua o pastila de a 2a zi, niciodata nu zi niciodata.

| benga94 a răspuns:

Ori iei anticonceptionale, ori faci neprotejat pana simnte el ca mai are putin si il pui sa isi puna prezervativul si sa termine in tine cu prezervativ, dar cea dea 2 doar daca el poate sa simta cand aproape sa ii vina ca sunt cite uni care nu se pot tine, depinde de cit de mult isi controleaza el jucaria! nu va jucati daca nu stiti ca dintr-o prostie deveniti parinti si la timpurile noastre nu e bine deloc!

| costellodonatz a răspuns:

O parere foarte buna, iti dai seama. Voi ati auzit de prezervative? Cand nu folosesti prezervativ, 1+1=3 INTOTDEAUNA.

| subfocus a răspuns:

Cam 3 minute... ce tristrolling on the floor
n-ai nimic. iti zic eu rolling on the floor mai ales dupa 3 minuterolling on the floor bine ca ai simtit si atata

si cum frate ai cronometrat?rolling on the floor

| BuciSh0t a răspuns (pentru subfocus):

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorAi scolo asta rolling on the floor)).

N-am mai ras asa de mult laughing

Si poate a vrut sa cronometreze poate bate recordul de 2 minute laughinglaughinglaughing