| anonim_4396 a întrebat:

Am fost ieri la o petrecere cu un băiat. Nu îmi place de el dar am vrut sa îl cunosc mai bine. Nu e drăguț și face pe oricine de rușine dar e foarte de treaba. Și la petrecerea aceea m am întâlnit cu un băiat care a lucrat pentru tatăl meu. Pe Facebook pupici, inimioare, abia aștept sa te văd etc ...chiar dacă nu l am văzut de când a lucrat pentru tatăl meu. Problema e ca atunci când am ajuns la petrecere băiatul cu care am mers mi a spus ca acel băiat are iubita dar tot am dansat cu el. Și am fost foarte apropiați și m a intrebat dacă îmi este drag de el...presupun ca m a intrebat dacă îmi pl de el laughing. I am spus ca da, dar a reacționat gen: da? Da? Serios? Și după I am spus ca îmi este drag ca prieten. Și eu sunt nebunaaa după el sad. Ceva sfaturi?

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E randul lui sa faca urmatorul pas, daca te va cauta e OK daca nu, uita-l!

| R0R0 a răspuns:

I-ai zis bine. Asteapta sa faca el pasul urmator.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca e baiat o sa mai incerce, daca e barbat si stie ce vrea esti uitata demult happy

| niki1003 a răspuns:

Poate sa astepti putin. daca si el te place te va cauta. daca nu te cauta nu-ti irosi timpul

| c0ntsimplu a răspuns:

Si saracul asta de baiat cu care ai venit!? Urat sa-ti bati joc de sentimentele altuia.
Np, se intoarcewinking

| mariaariamaron a răspuns (pentru c0ntsimplu):

I am spus inainte sa merg cu El la acea petrecere ca nu imi pl de El...am ramas prieteni

| Vlad402 a răspuns:

Practic i-ai spus ca l-ai bagat in friendzone...ia-ti inima in dinti si spune-i ca nu asta e ceea ce vroiai cu adevarat sa ii spui...eu singur nu te-as mai cauta daca as fi in locul lui