| allison1998 a întrebat:

Am fost impreuna cu iubitul meu timp de o luna, imi spunea cit de mult ma iubeste si ca vom fi impreuna mereu, isi facea planuri de nunta, totul era bine, iar apoi s-a despartit de mine.
* Am avut o relatie la distanta.
Iarna voi pleca in Romania sami vizitez prietenii si el face parte din prietenii mei asa ca va trebui sa ma vad si cu el.
Am nevoie de sfaturi, vreau sa-l fac gelos, sa vada ce fata a pierdut, va rog!

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Nu te lasa pacalita de vorbe de astea... Barbatii spun multe, dar fac 0. Fi fericita, zambeste cand va intalniti sa ii para rau, indiferenta il va durea, nu te lasa descurajata, ai incredere in tine.

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Dacă vrei să-l faci gelos, clar eşti o fată foarte deşteaptă. Las-l, fii fericită şi trăieşte-ţi viaţa.

| ywar a răspuns:

Esti proasta de behai... Ai exact purtarile acelea de diva neinteleasa si ne...
Daca stai sa analizezi putin continutul pe care tu l-ai scris o sa iti dai seama ca esti foarte penibila: "iubitul meu timp de o luna, imi spunea cit de mult ma iubeste si ca vom fi impreuna mereu, isi facea planuri de nunta"
Tu crezi ca o relatie trainica se fabrica intr-o luna? Scuza-ma esti foarte saraca cu duhul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercand sa il faci gelos ii arati de fapt ca inca iti pasa de el, asta e prostia eterna a baietilor si fetelor. nepasarea doare cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fata a pierdut? Ce e atat de special la tine?

| MidnightR a răspuns:

Si tu chiar il credeai? Nu ma mir ca s-a despartit atunci de tine.
Daca ar veni la tine si ti-ar spune sa fiti din nou impreuna, ai accepta?