| anonim_4396 a întrebat:

am fost si eu la o intalnire cu un baiat, ne-am sarutat, dar l-am cam... plictisit, caci numai el vorbea iar eu nu prea; vorbeam des pe chat, despre lucruri mai intime, pe care i le spusesem si pe care trebuia sa i le spun cand ne vedeam, dar eu n-am putut; m-am rusinat, si n-am putut aduce vorba despre asta; asa ca acum as vrea, ca data viitoare cand ne vedem, sa-l fac sa se simta bine in compania mea, sa vorbim despre lucruri intime, sa-l fac sa se incalzeasca, sa zic asa; intr-un cuvant, sa-l fac sa-i placa compania mea; dar nu stiu cum sa fac sa-i pot spune ce-mi place mie la un baiat, cand vine vorba de pat; nu vreau sa ma culc cu el, ci doar sa-i arat fanteziile mele, dar nu stiu cum, caci atunci cand il vad, uit tot ce mi-am propus sa-i fac, asa ca va rog, ajutati-ma! dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorba ar fi trebuit sa o aduca el, nu tu. Spune-i pe chat exact ce ne-ai spus si noua (vreau... sa-i arat fanteziile mele, dar nu stiu cum, caci atunci cand il vad, uit tot ce mi-am propus sa-i fac) si roaga-l pe el sa inceapa. Oricum, lectia de invatat ar fi ca relatiile virtuale si cele reale sunt foarte diferite.

| alexiageorgiana1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns, si sper sa inteleaga si sa inceapa el primul, cand ne vedem

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

De ce naiba te grabesti sa-i zici fanteziile? o sa zica ca vrei sa te culci cu el... vorbeste despre lucruri normale mentine conversatia big grin

| alexiageorgiana1995 a răspuns (pentru ZEU93):

Pentru ca am2 suntem mai nebunatici, mai ales in mediul virtual. vreau sa-i zic fanteziile apoi el pe ale sale, si apoi, putem fii mai mult decat prieteni/amici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vrei (poate inca) sa te culci cu el dar vrei sa ii spui fanteziile tale. talmes balmes

| sweetangels a răspuns:

In mediul virtual, ca in fata camerelor, noi oamenii avem o MASCA. In realitate, feeria de dincolo de ecran se transforma in ceva simplu si natural. Incearca sa te simti bine cu tine si emanand chestia asta (siguranta ta) il vei face si pe el sa fie deschis si confortabil iar discutiile vor curge de la sine...

| ReZiSTorr a răspuns:

O sa iti dai drumul la vorba imediat. fix asa eram si eu. si sunt baiat. la inceput e un pic greu, apoi, cand te acomodezi cu el poti sa vb cu el absolut orice lucru. Crede-ma va fi asa!

| ReZiSTorr a răspuns:

A da... si nu iti face planuri dinaine... zici : o sa iasa asa. si pe cand iasa il alt fel. fix asa eram si eu si ziceam: oare numai eu sunt asa rusinos?

| ReZiSTorr a răspuns:

Nu aduce vorba de fantezi. el nu o sa stie ce sa mai zica in acel moment

| alexiageorgiana1995 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

O, ba da, si el o sa aduca vorba de ale lui, asta e intelegerea noastra! big grin

| TheAvenger00 a răspuns:

De asta retelele de socializare sunt niste prostii, mai ales in cazul unei relatii... este absolut penibil sa ii spui la un om ce gandesti cu adevarat pe un chat si cand te intalnesti cu el esti ca musca-n lapte happy

| ghostk1dd a răspuns:

Vai de Romania astalaughing