| edyboss88 a întrebat:

am fost vara tercuta la prietenul meu toata vara mi-a facut cunostinta cu fetele si baieti de pe la el de prin zona.am stat cu el si cu prieteni si prietenile lui toata vara am cunoscut o fata foarte draguta mai mare cu 2 ani ca mine mia mia placut de ea si cred ca si ei i-a placut doar ca nu am avut niciunul curajul sa o spunem cand a anceput scoala nu am mai vorbit cu ia dar am gasit-o pe facebook si am vorbit ne-am dat like-uri si a spus ca vine la vara cum sa-i spun ca imi place de ea pentru ca ma emotionez dau funda happy

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

In primul rand, cand vorbesti cu ea pe facebook, am rugamintea sa scrii corect din punt de vedere gramatical... si nu numai. apoi, e foarte simplu, ii dai de inteles ca iti place de ea prin diferite "semn" cum ar fi: "dar ce bine ma simt cand stau de vb cu cineva asa interesant cum esti tu..." nu trebuie sa folosesti replica asta, trebuie doar sa te inspiri. numai bine

1 răspuns:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Relatiile la distanta nu te baza pe ele, dar tu daca vrei cu advarat ai putea sa-i faci prima oara o surpriza, un buchet de flori, sa il trimiti. Sunt firme care platesti la posta buchetul de flori si ti-l trimite oriunde vrei tu. Fa rost de adresa ei si trimite-i ceva. Suntem in era tehnologiei stiu, dar mi se pare ca ai avea mai multe sanse facand asta. Frate o vrei? lupata pentru ea. Nu te lasa invins!