| NicOoleta a întrebat:

Alut cu 2 ani in urma vara verisorul meu venea la mine cu un prieten de-a lui cream ca vine doar asa simplu, dar pe urma verisorul mia spus ca vine ca i-am placut, am vorbit atunci vara si l-am intrebat daca are vreun site pe care putem vorbi a spus ca nu are sa inceput scoala si nu am stiut nimic de el, iarna el ma gasit pe odnoklassniki am vorbit neam trimis mesa...credeam ca conversatia va tine mult(imi placea sa vb cu el)dar eu sunt eleva desteapta si mai mult eram cu lectiile si nu prea vorbeam cu el, peste vreo saptamana de cind nu vb cu el am innteles ca m-a parasit si sia gasit pe altcineca, apoi inca pe o fata.in vara aceasta el imi dadea de inteles ca vrea iar sa fim impreuna(mergea pe linga mine, statea mai mult pe linga mine dar nu avea curajul sa zica ceva)ce spuneti sa ii mai dau o sansa sau mai bine nu sa nu ma paraseasca din nou... vreau sa va spun ca e glumet si imi place tare mult

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Eu zic sa ii mai dai o sansa, ca altfel te vei gandi mereu la ce ar fi fost daca.Fie ca merge fie ca nu, pana la urma asta e viata trebuie sa incercam
Pace

2 răspunsuri:
| DuLciI a răspuns:

Si eu z ik la fel sa i mai dai o sansa. Poate sa schimbat de tura asta si nu te va mai parassi...

| meganimeni a răspuns:

Pai aici cam ai o problema cu el. baietii glumeti niciodata nu o sa ii intelegi.ei merg pe multe sfori, cred ca ar trebui sa ii mai dai o sansa ca doar nu costa si in plus nu trebuie sa regreti, insa daca simti ca ceva nu merge bine atuncii fii cu bagare de seama. ca sa nu iasa ca iar el tea parasit pe tine.