| niculincik a întrebat:

am iubit de un an jumate si ne iubim foarte mult.am 16 ani jumate.de citeva luni neam inceput viata sexuala.problema e ca el termina foare repede..can dupa 20-30 sec si de la inceput mai suportam dar acum dupa ce termina ma enerbez foarte tare pe dinsul si ne certam foarte tare.cred ca dej nici nu ma mai excita.nu shtiu ce sa fac cu asta.am incercat si un fel de spary care il face sa termine mai greu si tot nu are mare efect adica aprox 1-2 min.nici nu reusesc sa ma excit pentru ca mereu ma gandesc la faptul ca in curind el va termina.il iubesc foarte mult si nu as vrea sa ne certam din cauza aste.dar nici fara nu pot happy deci please dati-mi vreun sfat.P.S el are 18 ani

12 răspunsuri:
| Christtine a răspuns:

Upssbatting eyelashes ati incercat si dupa aia? faceti si voi cv ce n-ati incercat:-ss

| papusikk a răspuns:

Paraseste-l oricum mai devreme sau mai tarziu ai sa o faci sau il vei insela si decat sa se ajunga la asta mai bine va despartiti amiabil.

| Gickanho a răspuns:

Nu il tin ouale daca ma intelegi laughing
daca la 18 ani il tine 2 minute in zilele bune inseamna ca la 30 se roaga la ea sa stea dreapta...

| K3TtX a răspuns:

Dai o iarba si dupa te urca pe lustralaughing)

| KraddyQ a răspuns:

Zii sa ia cateva pastile de viagra happy intr-o seara nu o sa iti mai trebuiasca sex vreo 2 saptamaniwinking

| dragos9234 a răspuns:

Zii sa dea o l.ba cu jumatate de ora inainte, vorbesc serios, ajuta.

| Tzuna a răspuns:

Zi sa bea un pahar de vin inainte sau o bere, alcoolul ajuta la o ejaculare mai tarzie, numa sa nu bea peste masura ca s-ar putea sa nu i se ridicelaughing si saracul sa dezvirginat cu tine, el daca vrea poate sa mai tina. eu de exemplu cand simt ca ar da sa vina mai pot tine intre 4 si 7 minute, depinde cat de incinsa ii atmosfera...si i ceva normal, la prima runda te termini mai repede, a doua tine mai mult, a 3-a mai mult...nu scrie nicaieri ca trebuie sa o faceti doar pana se termina, daca o faceti fara prezervativ se poate spala dupa ce se termina si incepe runda a doua si tot asa ca sa te poti excita si tu, daca nu atunci sa puna degetele in functiunebig grin

| D3X73R a răspuns:

Pai normal ar trebui ca fata sa ajunga prima la orgasm dupa aia baiatul, sunt 2 motive din care reiese treaba asta
1) el se termina asa repede pentru ca inainte de a-si incepe viata sexuala se masturba foarte mult
sau
2) ar putea fi o problema de sanatate

| RetardedRacoons a răspuns (pentru D3X73R):

Mananci rahat, ca labar de profesie tin sa te contrazic, daca isi lustruia podeaua mai des poate ca nu i se mai descarcau acumulatorii asa de repede.

| D3X73R a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Apai no ma, tu esti un specimen

| valentina0309 a răspuns:

Asta nu-i de ras sau de glumit! baiatul chiar are o problema ori de natura psihologica ori de natura medicala! du-te cu el la un medic sunt tratamente care sigur dau rezultate! bafta!

| D3X73R a răspuns (pentru valentina0309):

Cum sa se duca cu el la un mediclaughingEste ilegale cea ce fac(el este major ea minora=>Intretinerea de relatii sexuale cu un minor adica Corupere de monori)