| andreywtza a întrebat:

Buna! Am născut acum 4 săptămâni, e păcat dacă îl masturbez pe soț până în cele 6 săptămâni? Ofer funda

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e păcat succes, inca nu ai reinceput sexul după nastere?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum ai rezolvat problema?

| sierra1 a răspuns:

" se recomanda ca inceperea activitatii sexuale sa se faca dupa controlul la 6 saptamani de la nastere, cand medicul " și cum tu ai doar patru...

https://www.reginamaria.ro/......l-tau-ritm

| mihai69 a răspuns:

E păcat să nu te ocupi de el...

| iulia0514 a răspuns:

Nu! Cum sa fie păcat?
Într-adevăr nu se recomandă să faci sex decât după 6 săptămâni de la naștere pentru că din punct de vedere medical corpul tău nu este pregătit dar îți poți satisface soțul în mai multe feluri inclusiv prin masturbare! Succeshappy

| AmandinaDragan a răspuns:

Ai grija de copil. Ce preocupari ai!

| AmandinaDragan a răspuns:

De obicei trebuie sa aduci cea mai buna prietena si sa-i administrati un oral taticului la fiecare 12 ore.

| Apukatu a răspuns:

Pacat e sa nu-i faci si un oral pe langa acea masturbare...