| Claudiu120719 a întrebat:

asi avea si eu o problema.
De curand am intrat pe yahoo mail sa imi verific mesajele etc le-am citit si am vrut sa le sterg dar inainte sa dau,, da" la stergere mi-a cazut netul iar cand l-am bagat yahoo mail era mereu in loading si acum se incarca la infinit si imoxu si spamu si conversati si cosul de gunoi... efectiv e blocat si nu stiu ce sa ii fac

3 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Logheazate on-line sau de pe alt pc

| Claudiu120719 explică (pentru nextlevel999):

Si asa sar debloca si la mine? Si as putea intra si de la mine in pc sa vad email etc?

| Claudiu120719 explică (pentru nextlevel999):

Cum ma asteptam ...nu mergehappy