| anemona112 a întrebat:

am nevoie de cateva idei. Eu si prietenul meu am trecut printr-o perioada mai dificila, iar acum as vrea sa fac ceva special pentru el, sa fim din nou la fel de apropiati ca inainte. CE as putea sa fac? o idee, va rog happy :*...

Răspuns Câştigător
| SimonaAdina a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te gandesti prima data daca, acum, dupa acea perioada ai incredere deplina in el,si daca el merita acest lucru.Daca simti tu ca poti avea deplina incredere si simti ca il iubesti si mai mult ca inainte,ai putea sa ii cumperi un cadou care sa te reprezinte,sau o bratara, ceva semnificativ, ceva care crezi ca ii va place. Apoi ar trebui sa ii spui cum te-ai simtit in acea perioada in care erai suparata din cauza ca nu erai sigura de sentimentele lui. Poti sa ii spui ca ti-a fost foarte greu sa petreci acele zile gandindu-te ca ai putea sa il pierzi, spune-i ca il iubesti.Deschide-te fata de el si spune-i sincer tot ce simti, nu cred ca asta va uita vreodata.

2 răspunsuri:
| deniisa a răspuns:

Ai putea sa pregatesti o seara speciala numai pentru voi doi, cu o cina romantica si inca ceva (tu stii ce va place) sau o zi pe care sa o petreceti impreuna, sa mergeti intr-un loc drag voua etc., ceva care sa il surprinda, cel mai important este sa fiti doar voi doi si sa va simtit bine.

| pissyx_6521 a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna si ce perioada ati avut cu certuri sau doar distantarea ai putea incerca sai areti incredere si sa te gandesti la ce v-a distantat si la ce va face sa va certati si ar trebui sa vb cu el sa mai lasati si unul si celalalt de la el ca degeaba incerci doar tu sad eu nu cred ca tu esti singura vinovata pentru acea perioada dificila.