| Ninuta23 a întrebat:

Salut tuturor..am nevoie de ajutor eu si prietenul meu facem un an peste citeva zile..si acum trecem printr-o perioada dificila si vreau sa-i fac o supriza da nu stiu ce..va rog ajutati-ma..multumesc))

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

● O petrecere surpriză love struck... ar fi perfect.
Când eşti cu prietenii şi te distrezi, uiţi de toate problemele şi necazurile happy

● Poţi să-i faci şi un cadou, dacă vrei. Un parfum ar fi suuper. Un parfum bărbătesc, ceva nu foarte scump. În jur de 30-40 de lei (maxim 50 de lei).

| Ninuta23 explică (pentru Andarock):

Imi place ideea cu surpriza.dar el prefera mai mult sa stam in doi decit cu prietenii...
si parfum deja i-am facut cadou sad

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Buna happy pup :*

Uite cateva idei :X

1)ori il inviti la tine acasa(sa fiti singuri) si pui lumanarele, petale de trandafiri si tu stai acolo mai departe vine de la sine nu mai e cazul sa spun de lenjeria sexy si de restul :X

2)ori mergeti la un restaurant si comandati ceva ce va place :X

3)Acasa la el sau la tine va uitati la filmele voastre :X

Asta e tot ce imi vine in minte dar eu mai mult iti recomand lenjeria :X o sa ii placa happy

Sper ca te-am ajutat happy