| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am nevoie de niste sfaturi, cum as putea sa-l recuceresc pe fostul iubit, kurind o sa ne vedem si vreau sa stiu cum sa-l fac sa se reindragosteaska din nou, cam asa ceva. Va rog nu faceti glume proaste.Intrebare atit pentru fete kit si pentru baieti! Funda si punkte! Mersi mult!

5 răspunsuri:
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Imbracate sexy fate frumoasa si draguta, eu zic sa iti faci parul in bucle, si sa te imbraci cat mai frumos si sa fi draguta funda?big grin

| Pilotu a răspuns:

Pai eu zic ca ar fi interesant sa treci pe la scoala si sa inveti sa scrii apoi sa mai cresti putin si in cele din urma o sa realizezi singura ce e de facut happy

| user1234554321 a răspuns:

Daca nu v-ati vazut de mult timp incearca sa faceti tot ce faceati inainte sa va despartiti mai vb despre ce a fost intre voi 2 si se leaga ceva intre voi din nou
fundda?

| anastasia_3651 a răspuns:

Incearca sa schimbi ceva la tine.o culoare noua la par, o tunsoare noua, sa ii pari atat de schimbata in super bine fata de cand v-ati despartit. te fardezi frumos si discret, il saluti, vorbesti frumos, natural, nimic fortat, fara articole vestimentare prea scurte, prea stramte, prea strdente, poti sa flirtezi discret cu alti tipi dar fara sa ii atingi.

| Angelxp a răspuns:

Am 18 ani.,dupa cum am mai zis,lasati comentariile proaste, si daca puteti sa ma ajutati, atunci va multumesc din suflet!