| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am nevoie de putin ajutor!
M-am certat in urma cu 2 săptămîni cu iubita mea, mi-a spus că mă lasă.
Si la moment vorbește cu altul si trăim impreuna.
Mi-a spus că sunt doar prieteni.
Si am întrebat-o daca ma iubeste mi-a spus că da.
Mai exista sanse sa ma pot impaca cu ea?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sansele tale e sa o dai afara din casa. Indata ce discuta cu un strain nu mai are sentimente pentru tine

| Evolution a răspuns:

Boss, noi habar nu avem relatia ta cu gagicata si habar nu avem daca va mai impacati sau nu.
Intrebarile de genul acesta ar trebui sa te duci in piata la o tiganca si sa iti ghiceasca in palma.
Mai bine ne dai adresa completa si o poza cu buletinul ei si mergem la SRI sa investigam conversatiile ei pentru tine si ceea ce vorbeste cu prietenele tale despre relatia ta ca sa stim daca are de gand sau nu sa se impace cu tine.

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da. Dar de ce ai face asta?!?

| Necunoscut112 a răspuns:

N-am înţeles nimic. Din ce ai spus tu e imposibil oricum să îţi spună cineva dacă vă puteţi împăca sau nu.

| HadesSs a răspuns:

Adica sta cu tine in casa si si-o trage cu altul sau cum?

| mgtow a răspuns (pentru HadesSs):

Mai stii, astea sant in stare sa si-o puna si daca o duce cu matizul la 5 metri pana la chioscul unde cumpara tigari la bucata

| xkiler007 a răspuns (pentru HadesSs):

Nu si-o trage cu altul doar vb

| elaventurero a răspuns:

Sa te poti inpaca cu ea nu e posibil...dar cred ca te poti impaca! Tot asa se descurca si ea cu limba romana? happy Atunci aveti sanse mari sa ramaneti impreuna.

| Emanuela23 a răspuns:

Parerea mea, e sa stai de vorba cu ea si sa fiti sinceri unu cu celalalt.
Si cel mai important lucru inte.o relatie este sa ai incredere in persoana iubita si sa fii sincer