| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nevoie de un sfat.Eu stau in chirie si in ultimul timp m-am intalnit de mai multe ori cu proprietarul pentru a discuta anumite probleme despre locuinta. Am remarcat ca are ochii foarte frumosi si cred ca imi place de el.Eu am 23 ani, iar el are cred in jur de 31, dar problema este ca el e casatorit si are si un copil.Eu trec printr-o perioada mai grea si simt nevoia sa vorbesc cu cineva si nu am cu cine.El mi-a spus ca atat timp cat este la servici putem sa vorbim si ma poate ajuta daca am nevoie. Poate fi un semn ca si el ma place? Ma gandeam sa ii trimit un mesaj in care sa ii spun ca imi plac foarte mult ochii lui, oare as gresi?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu fi o jigodie, daca vrei sa vorbesti cu cineva iti faci cont in badoo si ai sa vezi cum toti calaii vor sa vina sa iti tina de urat. Gandeste-te ca copilul ala are nevoie de un tata nu de un curvar

| Me01 a răspuns (pentru mgtow):

Cel mai perfect raspuns deși esti băiat, cred.

| mgtow a răspuns (pentru Me01):

Sant sofer profesionist pe tusa nu soferita tu?

| Me01 a răspuns (pentru mgtow):

Te-ar ajuta o șoferița fără carnet happy

| mgtow a răspuns (pentru Me01):

Problema e ca nu exista o ea care coincide cu criteriile mele sa ma poata ajuta, sant in alte dimensiuni

| DracusorImpielitat a răspuns:

Gandeste-te ca ai 23 de ani si esti tanara si iti place sa iti traiesti viata (presupun, nu te supara daca nu e asa) si el deja are o nevasta, un copil, etc. Cred ca incearca sa te ajute si te vede ca pe o prietena sau sora mai mica, si daca totusi te-ar placea si dupa v-ati da intalniri si v-ati si culca, tu chiar crezi ca el dupa si-ar lasa nevasta si copilul doar pentru o simpla atractie? Si te cred ca sunt foarte aiurea momentele prin care treci si ca ai nevoie de cineva alaturi de tine, dar poti sa gasesti si in alta parte. Tie ti-ar placea sa ai un sot cu ochi frumosi si sa aveti si un copil impreuna si dupa una de 20 si ceva de ani sa se bage peste voi? Si stai linistita ca mai sunt barbati cu ochi frumosi, poate mai faini decat ai lui. Ai grija de tine :* :*.

| neutrino a răspuns:

La 13 ani ai fi putut gandi asa, fara sa fii catalogata intr-un animit fel.

| Fatamuntilor a răspuns:

Te priveste ca pe o amica,atat! Daca isi ofera ajutorul,asta nu insemna ca te place!
Daca ai alte ganduri. renunta, eventual cauta alta locuinta!
Nu are nici un rost sa strici o casnicie pentru o placere efemera! Omul e insurat, are si copil, gsndeste-te!
NU trimite acel mesaj, gresesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ai gresi! Evita relatiile sentimentale cu cei cu care ai relatii de alta natura. Parerea mea este ca nu s-ar da in laturi daca s-ar ivi ocazia. Tie asa ceva nu ti-ar aduce nimic altceva decat niste partide de sex si in mod sigur ar apare probleme in familia lui. Iar tu vei fi nevoita sa pleci de acolo. Sa zicem ca se hotaraste sa isi lase familia si sa fie cu tine - ai putea avea incredere intr-un astfel de om?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ochii aia frumosi iti spun ca ar merge "ceva la schimb", in loc de chirie, sigur gandesti cu capul ci nu cu hormonii?

Nu strica relatia si familia cuiva, sunt copii care platesc cu suferinta, iar tovarasia ta nebuna in care ai vrea sa te arunci, nu stie ca o relatie se construieste cu sacrificii, poate are acasa o sotie bolnava, un copil bolnav si tu nu stii, niciodata nu cunosti un om.

Nu, eu cred ca NU ai nevoie de iubire si afectiune de la un barbat insurat, poate cauti sa fii materialista, iar cu asa multi barbati liberi, tu te-ai poticnit exact de unul insurat.

Fara a te judeca, caci nici nu-mi permit, vreau doar sa te blamez, in sensul ca multe fete gresesc enorm dandu-se nu la barbati liberi, ci la cei insurati ori aflati in relatii cu ani multi in spate.

Faci o greseala mare, nu-l atrage in ispita si nu-i strica familia, vine o zi cand o sa platesti cu varf si indesat, nimeni n-o sa aiba mila de tine!

| NameHarris a răspuns:

Eu cred ca iar sta gandul la o aventura cu tinehappyhappy

| Me01 a răspuns:

Buna

Daca si tu la rândul tau ai pati la fel cu viitorul tau bărbat, ce ai face?
Lasa-l in pace si nu ii da nici un mesaj, pentru el esti doar a aventura.
Daca esti o cur, a trimite-i un mesaj ca asta te considera el.
Te_as spânzura daca ăla ar fi bărbatul meu happy

| dana12848 a răspuns:

Ai gresi!

| raluca112 a răspuns:

Simt ca as putea vorbi cu el ce nu as putea vorbi cu altcineva.Si nu vreau sa il despart de familie si sunt constienta ca nici el nu si-ar parasi familia.

| anonim_4396 explică (pentru raluca112):

Un barbat matur care are un copil, casa de dat cu chirie si un servici nu prea are timp de stat de vorba. Eu unul sunt convins ca are anumite interese in ce te priveste.