| NopeTown a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor nu stiu ce sa mai fac, mi-am inceput viata sexuala acum 1 saptamana, am 18 ani, inainte de asta ma temeam ca o sa imi dau drumul prea rapid si la cea mai mica atingere dar surpriza ca e de fapt inversul, nu simt nimic, prietena mi-a facut si sex oral si nu simteam mai nimic, cat de cat, dar la penetrare nu simt absolut nimic, si bineinteles daca nu simt nimic imi moare penisul, nici nu stiu ce sa ma mai fac, am incercat si alte pozitii, la fel, nu simt absolut nimic, si nu reusesc sa o duc pana la capat pentru ca (virgula ) cand vine vorba de penetrare in moare penisul si degeaba, dar faza e ca nici prietena mea nu simte nimic, nu intelegem de ce? am incercat de 2 ori sa o facem, la fel s-a intamplat.

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu te mai emotiona asa, concentreaza-te doar pe sex

| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia voastra atat tu cat si prietena ta se pare ca aveti nevoie sa fiti consiliati de un psihoterapeut sexolog.Consilierea si psihoterapia reprezinta de fapt intalnirea intre un specialist si una sau mai multe persoane aflate in dificultate, avand ca scop asistarea respectiv/ei/elor persoane, pentru a isi depasi sau gestiona problemele. Consilierea e mai mult ca un proces de rezolvare de probleme, iar psihoterapia mai mult ca un proces de vindecare sufleteasca. Sanatate, si succes pe viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa fii fericit ca nu iti dai drumul prea devreme... D-asta nimic nu merge in tara asta!

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai n-auzi ca nu-si da drumu' deloc? N-auzi ca-i moare eroul pana sa se termine filmul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Tu nu auzi ca ii era frica sa nu isi dea drumul prea repede!? Si acum a scapat de o grija! E motiv de sarbatoare, zic!

| 4psiho a răspuns:

E posibil sa-ti fi creat cateva inhibitii, de la prea multe ganduri.

Numai cand te gandesti ca trebuie sa penetrezi, iti moare, corect?

Poate e o idee sa nu te mai gandesti atat de mult la tine, si sa te axezi in a iti satisface partenera. Poate ca asta de va scapa de inhibitie si vei scapa si de problema happy

Totusi, spui ca nu simti nimic fizic? Sau ca nu te exciti? Cu masturbarea cum ramane? Poti ejacula normal prin masturbare, sau ai acelasi tip de problema?

O sa fie bine! happy Nu te inhiba mai tare, esti debia la inceput

| NopeTown explică:

@krakilla

Sa ți se întâmple ți-e asta si o să vezi ca nu ești deloc fericit, chiar din contră, nu înțelegi ca imi moare dracu când o bag ca nu simt nici pe dracu si nu reușesc da fac nimic? Cum sa fii fericit pentru asa ceva?