| AdrianaValentina a întrebat:

prietenul meu zice ca nu si-a dat niciodata drumul din sex oral..am cautat pe net dar nu am gasit absolut nimic despre asta si m-am gandit sa pun o intrebare aici. Eu am incercat sa il fac sa si dea drumul din sex oral doar de 3 ori(in rest ii mai faceam doar asa preludiu sau cand luam o pauza de la sex), dupa ma opreste el si zice ca ii place dar parca ar fi doar o "frectie". Ma rog, mi am dat seama ca nici eu nu ma straduiam destul de tare..tot schimbam ritmul....partea buna e ca nu ma dau batutaa! laughing Il fac eu pe el. sper, am mai invatat niste tehnici noi adineauri pe net si sunt gata sa le pun in aplicare. Nici nu am mai facut de ceva timp si mi-a cam "iesit din mana". Dar ma gandeam daca stiti ceva despre asta, sa nu-si dea drumul din sex oralthinking sa mi ziceti si mie big grin ma gandesc ca problema nu e la el ci la tipele care i-au facutthinking el mi-a mai zis ca atunci cand ii fac sex oral are destul de multe ganduri in cap cum ar fi ca ii place super mult si ca ma descurc super si chiar ii place si ca si-ar dori sa si dea drumul si ca asta astept si eu si ca intra in gandurile astea si cateodata chiar ii moare penisul sad si ma face si pe mine sa nu ma simt destul de buna dar poate nu sunt?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Nici nu am mai facut de ceva timp si mi-a cam "iesit din mana""

repetiția e mama învățării - știi cum se zice...

| AdrianaValentina explică (pentru sierra1):

Imi spune ca nu pot sa ti evaluez raspunsullaughing) bifasem "inteligent" si "amuzant" laughing)

| sierra1 a răspuns (pentru AdrianaValentina):

Noi să fim sănătoși. (totuși, exersează și cu asta)

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Sorry că trebuie să fiu direct, dar sunt puține cele care știu să facă sex oral cu adevărat. Majoritatea au impresia că dacă o iau în gură e suficient, restul nu mai e treaba lor.
Și într-adevăr, un sex oral făcut prost poate să-ți taie tot cheful și să-ți iei adio și de la erecție.
Iat "tehnica" nu e totul. Bărbatul în genere e foarte atent la reacțiile femeii și dacă observă că o faci mecanic, din plictiseală, iar ție nu-ți face nici o plăcere, s-a terminat totul.
Așa că prima regulă e că dacă ție nu-ți face plăcere, mai bine n-o faci deloc.

| Emma30555 a răspuns:

Poate pur și simplu nu e el înnebunit după sex oral. Poate ii place sexul normal mai mult

| bbobo22 a răspuns:

Asa cum ai recunoscut, problema principala ar fi ca nu prea ti-ai dat interesul. happy Cu mai mult interes, rabdare si exercitiu, ai mari sanse de reusita. Gasesti pe net toate informatiile necesare in acest sens. Iti lipseste doar practica.
Ar ajuta foarte mult daca a-ti comunica mai mult. Sa-ti spuna cum ii place. Si mai multe sanse ca el sa termine ar fi daca i-ai face oral la sfarsitul unei partide de sex, cand este pe punctul de a termina. Succese!

| Zas a răspuns:

Ce problema existentiala...

| AlexeCatalina a răspuns:

Eu zic sa nu asculti sfatul lui superma ca s ar putea sa iti iei mare genuchi din reflex cum mi am luat eu. depinde de tine si de starea ta. Eu cand o sug ii fac si laba si depinde si cata saliva folosesti, ca eu cand folosesc mai multa, isi da drumul