| claudiu02 a întrebat:

aseară am facut sex cu prietena o ora întreaga fără sa imi dau drumul si s-a înmuiat penisul dupa o ora de sex, dar nu mi-am dat drumul, de la ce poate fi? Prezervativ? Nu am probleme cu ejacularea, cand ma masturbez totul este ok, am mai primit si sex oral si totul a fost ok. Nu stiu ce se intampla, simteam plăcere, dar dintr-o data s-a taiat filmul. Păreri va rog?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai dupa atata timp e ceva normal, unii rezista mai mult, altii mai putin! si se mai intampla sa-ti fie de ajuns chiar daca nu te-ai terminat! oricum daca ai fi vrut ai mai fi putut continua, depinde si de psihic...

| Teo29 a răspuns:

Foloseste prezervativ mereu, e cel mai sigur asa din toate punctele de vedere

| stop99 a răspuns:

Atunci te ai dezvirginat, sa inteleg?

| claudiu02 explică (pentru stop99):

Nu, eu m-am născut "dezvirginat" daca as putea spune asa

| Mircea23592071 a răspuns (pentru claudiu02):

Nu stii ce e dezvirginarea...dezvirginarea e atunci cand ai avut primul contact sexual, nu atunci cand ti se rupe ata...