| Kristinake a întrebat:

Buna sad am nimerit intr-o situatie atit de... nici nu stiu cum sa-i zic.
Imi place de un baiat din clasa paralela cam de vreo 2-3 zile si m-am hotarit sa-i spun unui coleg d'ameu de clasa. el ma place dar e o persoane care poti conta pe ea eri i-am zis si mi-a spus ca mai bine sa nu incerc. eu i-am zis lui sal intrebe pe colegu lor de clasa si l-a intrebat si acela a zis ca mai bine tot nu. dar eu in am p verisoru sau in mess. si l-am intrebat dac ma place A. si el a zis ca stie rasp, si eu il rugam sa-mi zica, si mi-a spus sa-l sun acasa, l-am sunat acasa si a vb o prietena d'amea si i-a zis ca mie imi place de el, nu stiutiu ce si el a zis ca nu-i place de mine, ca nu vrea etc.
imi era atit de suparator;( si pr. mea mia pov cum odat colega ei a scris intr-o agenda secreta tot despre a. si o fata a citit si ia aratat lui si peurma la toata clasa. si ei toti faceau misto de ea.
varul lui e in clasa cu prietena mea. si eu cam des vin la ea. si mi-e frica sa nu faca misto si de mine nici nu stiu cum sa procedez va rog mult spunetemi ce sa fac sad

5 răspunsuri:
| Annye_2425 a răspuns:

Asta se intampla daca nu ai avut curajul sa i zici tu in fata fara ajutorul intermediarilor.verisori, colegi, prieteni etc.
incearca sa vbesti cu el si sa vezi ce gandeste cu adevaratbig grin

| Kristinake explică:

Pai ce sa vb? dac el stie totul. nici n-am ce vb sad

| Kristinake explică:

Pai l-a sunat prietena mea si el a zis ca nu vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iei separat pe baiatul care iti place de el si vb cuel.winking

| MiQutsa a răspuns:

Fii si tu mai mindra... Daca incep sa faca misto spune ca totul a fost o gluma sau la urma urmei ai pariat cu cineva...nu spune nimanui mai mult ca intr-adevar iti place de el daca el a spus ca nu vrea nimic cu tine.Si asta e tot:fii smechera si nu te lasa ofensatawinking