| no name a întrebat:

Buna am o dilema foarte mare...sad deci am prieten de o luna si ceva dar cred ca am mai zis asta are prietena de aproape 4 ani care e plecata dincolo si in 15 septembrie se intoarce ce va fi cu noi nu stiu inca, doar ca acum s-a cam complicat treaba eu am cunoscut un biata pot sa zic cai dragut imi place ma atrage doar ca nu stiu ce sa fac cu cel care is acum nu-s sigura pe el si cel pe care l-am cunoscut imi spune cai place de mine ca nu-s ca celelalte fete ca a vazut ceva ce altele nu au cum ar fi ca nu-s pe interes si cum ca merit ca cineva sa ma aprecieze dar mi frica sa nu las pasarea din mana pentru cea din gard, tipu are o masina frumusika si nici nu arata rau deloc si acum nu stiu ce as putea face... ma puteti ajuta cu un sfat

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai ar fi urat sa il parasesti pe cel cu care esti acum fiindca el nu e langa tine. pune-te in locul lui. ti-ar placea cand te intorci in tara sa-ti gasesti iubitu cu alta?! nu!