| LauRiKkkA a întrebat:

:*
am o mica dilema...vedeti voi e un baiat in a 12. Am fost in 2 excursii cu el la sky din care in prima atunci l-am cunoscut, si m-a ajutat cu calparii si schiurile si in a doua deja m-a luat in brate si m-a aruncat in zapada si pe telescaun unde era frig iar m-a luat in brate, iar cand mi s-a facut rau mereu ma intreba cum is si m-a tinut de mana pe masina. Saptamana trecuta am vorbit cu el pe mess si la scoala, in weekend am fost plecata asa ca nu am vorbit, dar azi ne-am vazut pe la scoala de 2 ori. i data m-a salutat dragut si a stat de povesti cu mine si profa de engleza cu care eram, si apoi a 2-a oara m-a vazut cu fostul care a insistat sa vina cu mine sa imi iau de mancare. nu stiu ce reactie a avut dar cand m-a salutat din nou si s-a uitat la mine, avea o ciudata si diferita fara de cea cu care eram invatata, adica cea calda.
sambata vom merge din nou intr-o excursie...
ce sa fac in continuare si cum sa procedez in excursie, va rog niste sfaturi :* funditaaa >big grin

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Problema este ca daca te-a vazut cu fostul prieten in mintea lui e posibil sa fi aparut ideea ca esti deja luata si ca nu are nici o sansa cu tine. Incearca sa vorbesti cu el, sa-i explici cum stau lucrurile si totul va fi ca inaintewinking Succes

1 răspuns:
| fourtwenty a răspuns:

Sa te phooti cu el!