| Ismc123 a întrebat:

Am o întrebare. am avut primul contact sexual (protejat) pe data de 2 august și în data de 9 august mi-a venit menstruatia. De obicei mă tine 5 zile, dar de cand au trecut cele 5 zile imi tot curge sânge maro uneori, ce ar putea fi? Pot să am contact sexual (protejat) chiar daca imi curge sânge maro uneori?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineintelesca poti intretine contacte sexuale fara probleme daca acestea sunt protejate prin intermediul prezervativului. Succes si multa sanatate!

| Alicezzz a răspuns:

Eu zic ca daca ti ai inceput viata sexuala si vrei sa nu ai griji sau surprize, e cazul sa mergi la un ginecolog pentru un consult si acolo ii prezinti si problema cu scurgerile maro.