| anonima2017aka a întrebat:

Buna am o intrebare de ce majoritatea fteleor doresc ptieten de la 13 ani? mi se pare foarte nepotrivit voi ce credeti si voi la 13 ani vreti sau ati vrut prieten? in ce lume traim?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ca baieti nu ar vrea sex, saracele violeaza baieti =misogism

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu in nici un caz. Scoala era prioritatea mea pe atunci. Nu stiu in ce lumea traim draga mea dar sigur s-a intors cu fundul in sus! Imi place ca realizezi asta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Copiii încep să aibă simpatii încă de la grădiniţă, adică de la câţiva anişori. E normal. Anormal e când încep viaţa sexuală de la 13-14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mna nu e asa mare chestie oricum termenul de "prieten"are cu totul un alt inteles, nu prea poti face mare lucru cu el)). Cred ca am avut, la 13-14, nu mai tin minte exact.

| alex055 a răspuns:

Pentru ca noi inainte nu aveam ce ei au, Facebook ...au ultimul model de iphone si au doar 10-13 ani, nu stiu eu asta cred