| Pisicuțepisicuțe a întrebat:

Am o intrebare care poate fi tampita dar eu nu i-am gasit raspund big grin. De ce fostului meu ptieten ii place sa imi introduca degetul in vagin? rolling on the floor. Nu am facut sex niciodata cu el pentru ca nu am vrut si asta a fost motivu pentru care ne-am despartit

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intrebarea nu e tampita, gestul in sine este!
Fostul tau prieten este exact ca omul hamesit de foame care baga degetul in tocana sa guste putin, dar n-are nici o sansa sa se sature!
Iar tu, nu mai permite gestul asta, te poti trezi cu o infectie de toata frumusetea si cu un himen sfasiat din... tatonari neindemanatice!
Sa ai grija de tine.

| Picasso a răspuns (pentru greece12):

Toti suntem infometati mammi, insa uneori sutem atata de salbatici incat speriem si lumea din jurul nostru!

| greece12 a răspuns (pentru Picasso):

In stare primara,foamea e motiv de progres, asa ca exista o scuza, nu?
Eu, cel putin, cat am o explicatie, suport orice!

| Picasso a răspuns (pentru greece12):

Exista o explicatie big grin Mereu exista si va exista! La orice big grin

| Picasso a răspuns:

laughing saracu l-ai lasat cu boasele umflate si i-ai dat si papucii, auci, nasol! Dal naibi, atata timp cat nu stie sa te faca sa il placi sa il doresti ceea ce ai facut e bine tongue, mai putin partea cu umflatul..., cat despre placerea de a iti baga degetelu in vaginica ta, hmm cred ca asta il excita, gandindu`se ca si pe tine te va excita, si tu cu iddeea ca vei porni sa il primesti in patul tau, campul tau, masina ta, scara ta, bla-bla-bla sa face-ti dragoste smug, el crede ca genul asta de preludiu te face sa te simti bine! acum eu nu stiu cum te face sa te simti bine, insa daca si tie iti place si vezi ca e bun la asta joaca-te cu el smug, si zi ca e bun cu degetica, si ca iti place. Sincer noi baietii, cam asta facem inainte de a il introduce pe "willy" acolo in " adancuri"! Face parte din preludiu, dar daca el nu stie sa il termine cu bine, c`est la vie, invatal tu! Intrebarea ta este genul la : Voi de ce va masturbati cu ce aveti la indemana, mai bine zis : la mana? Ca e mica si inofensiva, i-a disparut agresivitatea!? Deci d-aia ne jucam si va jucati cu degetica smug App poate ii place sa faca mamaliga, ii place sa mestece in tuci! Scuza-mi limbajul, sunt nesimtzit, mi-sm uitat cei 7 ani acasa, sunt departe de casa! Succes si nu mai fi asa rea cu el, nesuferito tongue >big grin

| Alexakos a răspuns:

Pentru ca era in lipsa de sex si incerca sa te satisfaca ca sa vrei pe urma sa faceti sex.

si pentru ca am si eu o nelamurire. multe fete spuneti ca nu vreti sa faceti sex dar il lasati sa va bage degetul in vagin. cum se poate ca eu tot nu am inteles? daca nu vrei sex e clar ca nu il lasi nici sa-ti bage degetul nu?

| VadTot a răspuns:

Sa poata zica si el ca te a penetrat cumvalaughing))

| Picasso a răspuns (pentru VadTot):

Like big grin

| VadTot a răspuns (pentru Picasso):

Adica?

| Picasso a răspuns (pentru VadTot):

Ophh, am apreciat ce ai raspuns!

Răspuns utilizator avertizat
| Mαdαliηα a răspuns:

Era virgin laughing)...

| Picasso a răspuns (pentru Mαdαliηα):

laughing Smekericooo de unde sti tu? tongue

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Picasso):

Ehh, stiu eu smug

| Picasso a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Modesto tongue, sti tu toot, adica voi mereu le stiti pe toate tongue

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Picasso):

hee hee

| Eiio a răspuns:

Vrea să te f*tă tipu. o să-ți placă. cred thinking