| 354 a întrebat:

Buna am o intrebare este adevarat ca de la anemie lipsa de fier poti face leucemie? eu am avut anemie dar am tratat-o nu stiu daca suta la suta, dar ma chinuie gandul asta de mult timp de 2 ani. Eu mi-am facut analizele la sange tot acum 3 luni dar tot ma gandesc si nu stiu ce sa fac sa nu mai ma gandesc. Scuzati-mi categoria.

1 răspuns:
| gabriel_9090 a răspuns:

Pai cine ti-a spus porcaria asta ca faci leucemie? nu e adevarat de loc lipsa de fier nu se compara cu leucemia poti scapa usor de ea ptintr-un tratament si eu am avut dar am scapat deci nai dc sa te speri ca nu ty se intampla nimic mananca mai multe fructe si mancare sanatoasa ca sa nu mai ai anemie.ma bucur ca team ajutatakiss