| 354 a întrebat:

Buna am o intrebare este adevarat ca de la anemie lipsa de fier poti face leucemie? eu am avut anemie dar am tratat-o nu stiu daca suta la suta, dar ma chinuie gandul asta de mult timp de 2 ani. Eu mi-am facut analizele la sange tot acum 3 luni dar tot ma gandesc si nu stiu ce sa fac sa nu mai ma gandesc.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, stai liniștită.
Periodic să-ți faci sideremia care spune cum stai cu fierul.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| RapperulLucy a răspuns:

Incerca sa iti faci analiza mea des (regulat) si sa vezi rezultatele, asa poate nu o sa iti mai faci griji...