| ramona09 a întrebat:

Hei! Daca un baiat mi-a introdus doua degete, m-a durut, mai sunt virgina? Nustiu daca a curs sange, deoarece eram la cicluconfused

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In primul rand, e scarbos.
In al doilea rand, cred ca ti-a rupt din himen, deci nu mai esti virgina!

| bluesky a răspuns:

Off doamne, pai nu mai esti virgina.Pacat ca te-ai dezvirginat asa, macar de o faceai normal. Dar cati ani ai daca nu te superi?

| andradat a răspuns:

Eu nu inteleg pana unde ajung generatiile astea. Te'a dezvirginat sta linistita. Iti place asa cu ce amintire ai ramas?
Si de ce ai permis asa ceva din moment ce erai si pe stop?
Posibilitati mari sunt ca nu mai esti virgina, dar s'ar putea sa te fi doar largit. Bine ca i'a fost scarba sa'si bage scula da nu i'a fost scarba cu degetele. Treaba ta eu nu comentez nimica eu am ramas fara cuvinte. Tot ce vedeti la televizor trebuie neaparat imitat? Acuma te simti mai bine ca nu mai esti o fraiera virgina asa cum zic toti?

| Gigiku a răspuns:

Ar trebui să consulți un ginecolog. Nu știu ce să zic acum. Am făcut și eu treaba asta cu prietena mea și cănd am făcut sex, a curs sănge, asta intamplandu-se dupa cateva luni de la faza cu degetele :-) Cred că ar trebui să stai liniștită.
Viața e frumoasa.

| mirabella_1176 a răspuns:

Cat de scarbos! la ciclu cand te simti ca dracu u il lasi sa ti faca asa ceva? wof doamne! sigur nu mai e intreg vaginul! dar esti virgina ca nu te-ai culcat cu nimeni...

| doctoru a răspuns:

Nu cred ca mai esti virgina. a reusit sa patrunda? cati ani ai?

| Mekeke a răspuns:

Doua degete nu e mare problema...de la 3 in sus ar trebui sa te ingrijorezi...are si himenu` demnitatea lui

| ramona09 explică:

Sunt impreuna cu el de 9 luni, avem o relatie foarte serioasa. Nu e problema de intentiile lui cu mine, sau viceversa. Si da, era curat pe mainihappy. Dar nu asta conteaza, vreau sa stiu daca mai sunt virgina. Am 16 ani. Iar la ginecolog, daca nu merg la clinica privata, am nevoie de trimitere de la medicul de familie sau ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce degetele? era spalat bine pe ele? sau ti-a bagat jegul inauntru? data viitoare spune-i sa se spele pe dinti, si sa-si bage ce are el mai lung in ce ai tu mai adanc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Depinde cat de adanc ti le-a bagat in primul rand! Nu neaparat ti-a rupt himenul, daca este mai elastic si nu le-a introdus foarte adanc nu este obligatoriu sa ti-l si fi rupt!

| Cipca a răspuns:

Nu mai lasa baietii sa ti introduca degete.stai mai mult timp cu ei si dupa vezi daca e ok.asta doar tu sti daca esti.verificate

| X100One a răspuns:

Pai ramona. daca zici ca ti-a introdus degetele practic nu ar trebui sa mai fi virgina mai ales daca zici ca te-a durut. Pt ca stii nu prea este posibil sa te doara doar daca te-ar fi mangaiat cu degetele. Bine acum depinde. NU MAI LASA BAIETII SA ITZI AJUNGA IN PANTALONI CU MAINILE DOAR DACA AI INTENTII SERIOASE CU EI. Pt ca vezi ce se intampla...si te rog daca se poate sa spui cum ai reactionat dupabig grin