| AlaturideIngeri a întrebat:

Buna!
Am o intrebare pentru fete: Cum v-ati simti daca baiatul cu care ati fost 2 ani de zile, este acum intr-o relatie cu fata cu care v-a inselat de cateva ori? Ce reactie ati avea? Ati suferii? V-ati bucura pentru el, pentru ei?
Eu sunt in aceasta situatie si nu stiu exact cum ar trebui sa reactionez. Pupici kiss kiss

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

N-aș suferi, pentru că nu merită, dar nici nu m-aș bucura pentru el.
Dacă a făcut ceea ce spui tu că a făcut înseamnă că e un ipocrit, o persoană pe care nu te-ai fi putut baza niciodată. Deci, răsuflă ușurată că ai scăpat de el și bucură-te în continuare de viață. Băieți mai sunt, unii buni, alții răi, la un moment dat o să-l găsești pe cel care te va completa perfect.

| AlaturideIngeri explică (pentru ladydaianne):

Ms mult pentru sfaturi, o sa incerc sa nu sufar si sa-mi vad de viata kiss

9 răspunsuri:
| Capriciu a răspuns:

Buna! Fii indiferenta cind ii vezi prefete ca nici nu iti pasa si iti este foarte bine fara el, macar atunci cind ii vezi. Incearca sa il uiti este dureros foarte dureros dar incearca cit mai mult sa iti ocupi timpul cu diferite chestii cumparaturi, treburi casnice, net si incearca sa iti faci un nou prieten.Si nu ar trebui sa suferi incearca sa il urasti fiindca te-a inselat astfel gindindute cind rau ti-a facut poate il vei uita mai usor si nu vei mai suferi.Bafta!

| ErikaEri a răspuns:

M-as p*** pe ei

| Cookie96 a răspuns:

Eu una as fi dezamagita si as suferi. dar pentru binele lui. as fi fericita pentru el. zic si eu.

| veveritzamia95 a răspuns:

Ii fac o surpriza.Ma combin cu cel mai bun prieten al luitongue

| Madalinutzza22 a răspuns:

Pai as suferi putin ca il iubesc.Dar sfatul meu e sa nu ii areti ca iti pasa.Fa-ti un alt prieten.Iesi cu prietenele tale la un suc si uita de el.P.S cand ii vezi nu ii baga in seama.Stiu ca te doare tare dar inseamna ca el nu te-a iubit si nu a tinut la tine. Daca te iubea nu facea lucrul acela.Fi nepasatoare si gasesteti un alt prieten si o sa vezi ca nu o sa iti mai pese de el.pwp:*

| GigiMuschiuletz a răspuns:

Sfatul meu? :
Fa-ti alt prieten :d.
Iesi cu fetele in oras, vei uita de el cu timpul...
Cand ii vezi, nu ii baga in seama, fi nepasatoare... Indiferenta doare cel mai tare.

Succes.

| AlaturideIngeri explică (pentru GigiMuschiuletz):

Ms mult pentru sfaturi, o sa tin cont kiss

| GigiMuschiuletz a răspuns (pentru AlaturideIngeri):

Nu ai pentru ce, ai grija pe cine alegi data viitoare.
Eu sunt de parere ca nu cunosti o persoana nici in 5 ani.