| AlaturideIngeri a întrebat:

Buna!
Am o intrebare pentru fete: Cum v-ati simti daca baiatul cu care ati fost 2 ani de zile,este acum intr-o relatie cu fata cu care v-a inselat de cateva ori? Ce reactie ati avea? Ati suferii? V-ati bucura pentru el, pentru ei?
Eu sunt in aceasta situatie si nu stiu exact cum ar trebui sa reactionez. Pupici kiss kiss

Răspuns Câştigător
| melinda114 a răspuns:

Pai eu zic sa-l uiti un baiat care se uita doar la formrele unei fete si nu la caracterul ei. normal ar trebui sa fi foarte trista dar stai linistita ca ai pierdut un baiat dar in toata lumea asta sunt o gramada. Incarca sa-l faci sa nu vada ca iti este dor de el si ca viata ta merge inainte nu in trecut... :*winking

3 răspunsuri:
| Florrentina14 a răspuns:

Pai daca ati fost impreuna 2 ani, si el te-a inselat cu aceeasi fata, probabil cand te-a inselat prima oara cu ea, s-a indragostit. Cred ca poti suferi, dar in tacere, parerea mea ca nu ai avea de ce ..chiar daca a fost o relatie asa de lunga.

| melinda114 a răspuns:

Pai eu zic ca acel baiat cu care ai fost 2 ANI sa te insele de mai multe ori cu aseeasi fata el nu te-a placut sau poate nu te inseala poate doar este bun prieten cu acea fata. Incearca sa vorbesti cu el si sa lamuriti lucrurile.
Sper ca te-am ajutat. big grin

| AlaturideIngeri explică (pentru melinda114):

Noi ne-am despartit de cateva saptamani,nu am mai vorbit cu el de atunci.
Mi-a spus o verisoara care a vorbit cu el si l-a intrebat daca e cu fata aia si i-a zis ca inca nu, mai asteapta sa-i demonstreze ca e o fata cuminte(nu are o reputatie tocmai buna), dar o sa fie cu ea pentru ca el are o slabiciune pentru ea, ii plac sanii ei, imi spunea asta inca de cand eram impreuna.Ms mult pentru raspuns kiss

| melinda114 a răspuns (pentru AlaturideIngeri):

Pai eu zic sa-l uiti un baiat care se uita doar la formrele unei fete si nu la caracterul ei. normal ar trebui sa fi foarte trista dar stai linistita ca ai pierdut un baiat dar in toata lumea asta sunt o gramada. Incarca sa-l faci sa nu vada ca iti este dor de el si ca viata ta merge inainte nu in trecut... :*winking