| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema! Sunt cu iubitul meu de 1 an jumate si il iubesc foarte mult! Viata sexuala este ok! Dar problema nu e la el! E la MINE. Sunt clasa a 10-a si de ceva timp a inceput sa imi placa un coleg de clasa...ma inteleg foarte bine cu el. Dar imi place in genu ca am fantezii cu el! De fapt nu le pot spune fantezii ca nu ma gandesc la sex, ci ma tenteaza foarte mult sa-l sarut.Nu stiu ce sa fac, cum sa scap de tentatia asta.Ma macina pe dinauntru ca as putea sa fac o greseala si nu mi-as ierta-o niciodata daca iubitul meu ar afla si ne-am desparti. Tentatia e foarte mare! Cred ca daca as face-o m-as linistii.Pe de-o parte nu as vrea(din cauza iubitului). Ce e mai bine? Sa nu o fac, sau sa o fac si sa ma linistesc? sa-mi dau seama ca este doar ceva trecator si ca e doar o prostie de-a mea! si daca e sa o fac, cum as putea sa ii spun colegului, sau cum sa-l iau tinand cont de faptul ca el mereu ma ia in brate si ma pupa pe obraz...

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu fa asta! Nu merita sa dai cu piciorul la o relatie de durata din cauza unui capriciu. Gandeste-te la faptul ca ai putea pierde persoana iubita... Pentru mine ar fi destul acest gand ca sa deschid ochii si sa incetez cu aceste ganduri. Poate ca nu il iubesti destul de mult pe prietenul tau sau nu stii cum ar fi daca l-ai pierde...

| XxBlueRosexX a răspuns:

Fa asa...cand incearca sa te pupe pe obraz intoarce capu ca si cum ai vrea sa il pupi tu tot pe obraz, si asa poti sa ii atingi buzele si gata...bafta

| AnaMaria_3489 a răspuns:

Asta e o chestie trecatoare. Ai fantezii cu el pentru ca pur si simplu iti doresti mai mult de la iubitul tau... Toate fanteziile ce le ai cu acel coleg, le poti face cu iubitul tau, sau ceva de genu'. Daca nu, ai putea sa il eviti sau ceva... Cu siguranta o sa iti revii. Bafta! big grin

| alfabet258 a răspuns:

Sunt curios cum au decurs lucrurile? Ma intreb cum e viata acestei persoane după 8 ani. Poate vede asta și ne răspunde ce a facut?

| GlobulDeCristal a răspuns:

A devenit monotonie,adica obisnuit(plictisit) de el, si ai incerca ceva nou, clar e ca nu-l iubesti asa cum spui de fapt.