| unisex_4599 a întrebat:

am o mica-mare problemabig grin deeci pentru inceput sa nu ma credeti nebun...cand fac dragoste cu iubita mea pur si simplu numi dau seama cand imi dau drumul, deci nu simt si iubita mea mi-a zis ca ea nu vrea sa-mi drumul in gura ei, deoarece trebuie sa se obisnuiasca intai(aici o inteleg)i-am respectat dorinta dar ultima data cand am facut-o la inceput mi-a facut sex oral si eu mi-am dat drumul in gura ei, deci sincer chiar nu am simitit cand mi-a venit cred ca am o problema. atunci ea sa ridicat si s-a suparat pe mine zicandumi PARCA MIAI PROMIS CA NUTI DAI DRUMUL IN GURA MEA si eu am incercat sa-i explic dar...degeaba acum e suparata, ea crede ca nu am bagat-o in seama dar eu am tinut cont de dorinta ei si am incercat sa o indeplinesc dar nu am putut sa simt cand imi vine DEci intrebarile mele sunt 1)de ce nu simt cand imi dau drumul 2)ce as putea face ca sa o impac (o iubesc enorm) si scuze n-am mentionat aniibig grin eu am 21 si ea 20 va rog frumos fata mijtouri la revedere!

Răspuns Câştigător
| becausee a răspuns:

Nui nimic, taci si baga ii trece eiwinking

2 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Ce naspa.
Mda daca nu-s imti cred ca ai o problema. Totusi daca stiai ca nu te poti controla nu trebuia sa o lasi, normal ca s-a suparat daca ai spus ca nu ejacuezi in gura la ea si tu tocmai asta ai facut.

| Aasdfghj a răspuns:

Dc nu s-a dat ea la o parte daca a simtit ca ii curge in gura?straight face ma rog...incearca si tu sa ii explici ca nu ti-ai dat seama si in legatura cu problema ta: mergi la doctor altceva nu stiu ce sa zicbig grin