| Loredana96 a întrebat:

am o problema cu iubitul meu.Sintem impreuna de 3 luni.Problema e ca el invatam in scoli diferite. El e la marginea Bucurestiului, si la cealalta.Si eri am primit un mesaj pe facebook de la o fata cum ca: Draga stii ca iubitul tau se da la mine, si nu numai. Te rog sa nu ii spui ca ti-am spus. M-am uitat mai atent ce are ea in profil si am aflat ca e intr-o clasa cu el.
Pina la urma i-am spus iubitului meu de asta, si el a spus ca o face doar din gluma dar nimic serios.Si daca o sa se mai intimple asa in viitor o sa se supere rau pe mine, pentru ca nu am incredere in el.Si mi-a mai spus ca multe fete vor sa ne desparta.Si sint geloase.Eu de asta mi-am dat seama pentru ca el e foarte popular in scoala lui, dar si in a mea.Si din o multe de fete care au vrut sa fie cu el m-a ales pe mine.
Sint geloasa recunosc, dar cred ca e normal din moment ce il iubesc. Dar nu pot uita mesajele de la acea fatacrying Imi stau in cap acele mesaje deja de 2 zile.Nici nu stiu pe cine sa cred.
Ajutor!

3 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Bunabig grin
ai 2 variante:d
1 - sa incerci sa ai incredere in el asa cum spune el, daca te iubeste nu te va rani si nici nu te va inselabig grin
2. sa iti faci un id, cu facebook, cu hi5:d ca sa nu para suspectwhistling
si il pui la incercare.in 1 zi buna.cf.a 2.tot asa pana ajungi sa vezi ce e in capul luibig grinwhistling
...app: numai asculta ce zice lumeawinking pana nu vezi cu ochii tai sa nu crezi ce spun alte fete sau baieti.big grin:*

| Loredana96 explică:

Sorry...acum imi d-au seama ca am scris cu greseli, din cauza neatentiei.crying

| S333byyy a răspuns:

Mda daca zice.ca lumea vr sa va desparte si alte panaramelaughing.imi pare rau draga dar parerea mea e ca te insalasad. acum din cati prieteni am si cate relati am avut/au avut si miau povestit...acum nu prea pot sa-ti raspund chiar excelent la intrebare. daca vr raspuns calumea si alte sfaturi baga in mess : sebirester