| anonima222 a întrebat:

Heii TPU!:*sunt noua pe aici si am nevoie de putin ajutorsad zilele trecute am cunoscut un baiat si suntem impreuna de doua saptamani. el a fost cu foarte multe fete, pe cand la mine e primul mai serios.si chiar nu stiu ce sa faccrying el vrea sa ne intalnim mai mereu insa eu nu vreau sa ies noaptea inca de pe acum.am doar 14 ani.si nici ai mei nu ar fi de acord. mi-a povestit ca cea mai lunga relatie de pana acum a durat 3 luni si a fost cu aprox 30-40 de fete.chiar nu stiu ce sa mai cred. el spune ca ma iubeste( si le spune asta si altor pers, nu numai mie) dar totusi mereu asteapta sa il sun eu(suntem in retele diferite si cica nu are minute). daca ne certam(ne-am certat de 2 ori pana acum) eu am facut primul pas spre inpacare(recunosc ca fost cam vina mea). chiar nu stiu ce sa facsad nu prea ma simt pregatita pentru o relatie.si el e cu 2 ani mai mare decat mine.totusi tin la el.si sunt fericita cand ne int.nu as vrea sa iau o decizie pripita si dupa sa regret. voi ce credeti ca ar trebui sa fac? sa contunui sau sa ma opresc aici? si daca ma despart de el cum sa i-o zic? plz autati-ma. fundita:* si vot! si va rog.doar raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| MaDeclarFan a răspuns:

Eu zic k ar trebui sa va despartiti. Daca ii plac atat de mult fetele, el nu vede de ce sa se opreasca din vrajit.Chiar daca tii mult la el,mai bine spui "stop" ptk mai tarziu va fi mult mai greu, si vei suferi doar tu, el va trece mai departe si va amagi multe alte fete.Stiu k mereu incerci sa-i gasesti o scuza si sa-l aperi,dar trebuie sa gandesti la rece. Daca tinea si el la tine,te suna indiferent de retea, si incerca sa te impace, chiar daca ai fi gresit tu

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Oprestete nu te iubeste deloc. si tuh o sa ai de suferit+ ca relatia voastra mai mult de 3 sap no sa durezewinking. nu iti strica viata nu iti supara parinti pentru un baiat. si daca nu te simti preg chiar ar trebui sa te oprestihappy.

| anonima97 a răspuns:

El pare baiatul ala smecher cu ochelari si esarfa si cu multe fete in jurul lui dar nu e asa, cerei sa fie mai deschis cu tine si sa fie sincer, daca le spune mai multor fete ce le iubeste asta este grav, intreaba-l de ce face asta, iar apoi explica-i de ce nu iesi seara si sa nu incerce sa iti faca el programul, incercati sa fiti fideli, si daca el e prea smecher si te vrea doar pentru "punctul culminant" atunci fa ceva si scapa de el, bafta:*

| anonima222 explică (pentru anonima97):

Cred ca ai inteles gresit.nu le spune mai multor fete ca le iubeste pe ele, ci pe mine.am vorbit cu cativa prieteni care au stat dde vorba cu el si ei au zis sa stau linistita ca ma iubeste.dar tot nu stiu ce sa credsad ne-am mai certat pana acum si el nu parea prea afectat, cum s'ar zice era preagatit sa vrajeasca pe urmatoarea fata de pe lista.sunt un pic confuza,pentru ca, cum am mai zis, e primul mai pe bune si nu prea stiu cu ce se mananca lucrurile astea.sunt foate derutata, chiar nu stiu ce e mai bine de facutcrying

Va multumesc ca imi sunteti aproape:*

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai atat timp cat zice si la alte pers ca le iubeste e evident face misto de tine vrea sex de asta vrea sa iesiti noaptea...eu zic car fi mai bine sal lasi acum cat nu-l iubesti ca mai tarziu e mai rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa faca mai multe in aceasta relatie.nu cred ca va potrivit si pentru inceput ar trebui sa fii cu un baiat mai calm.romantic sa nu fie gen smecheras! funda?

| Tequilaaaaa a răspuns:

Pai fi atenta, eu nu vreau sa te influentez in niciun fel. Dar nu mi se pare normal ca tu sa umbli dupa el, adica lasa ca el sa te sune, iar cand va certati daca nu te simti vinovata, nu ai de ce sa faci primul pas spre impacare. Eu zic sa ai grija, avand in vedere ca e si mai mare si a fost cu multe fete.