| Larisa_5606 a întrebat:

Am o problema.Este vorba de baiatul pe care il plac. I-am spus mai demult ca il plac insa nu s-a intamplat nimic.Ne-am certat si am terminat sa vorbim o perioada, insa se pare ca ne-am impacat de la un timp. Faza este ca si eu ma prefac indiferenta si nici el nu da niciun semn.Cand ne intalnim, imi zambeste, se baga in seama cu mine si ma enerveaza. Uneori cred ca ma place dar il retine ceva si nu stiu ce? Cum as putea sa descopar si ce apropo sa bat? Multumesc

2 răspunsuri:
| Danyka a răspuns:

Stii, mai bine nu grabi lucrurile.comunica cu el si arata-i de la inceput ca sunteti doar prieteni.baietii sunt cam speriati cind vine vorba de o relatie.trezestei un interes fata de tine.fii mereu vesela, zimbeste-i si cu siguranta va fi interesat de schimbarea asta a ta.si nu intra in cearta cu el. daca vezi ca spre asta duce simplu intoarcete si pleaca.te asigur ca asta il va intriga. bafta!)

| RoseMarie_5513 a răspuns:

Mda, aceeasi problema, doar putin diferit straight face