| Larisa_5606 a întrebat:

Una.Am o problema.Este vorba de baiatul pe care il plac. I-am spus mai demult ca il plac insa nu s-a intamplat nimic.Ne-am certat si am terminat sa vorbim o perioada, insa se pare ca ne-am impacat de la un timp. Faza este ca si eu ma prefac indiferenta si nici el nu da niciun semn.Cand ne intalnim, imi zambeste, se baga in seama cu mine si ma enerveaza. Uneori cred ca ma place dar il retine ceva si nu stiu ce? Cum as putea sa descopar si ce apropo sa bat? Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Jonny007 a răspuns:

Pune un prieten de-al tau sa intre in vorba cu el eventual sa-l intrebe ce parere despre tine, etc, etc, eventual sa se prefaca ce e il interesezi iar apoi sa-i observe reactia respectivului.