| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... eu mi-am dat seama ca tin la fostul inca. dar am acum un iubit noi ne-am despartit pentru. ca el a vrut sa ma faca geloasa si mno dar eu inca mai tin la el. El are acum o iubita dar azi cand eram eu ell si fata aceea afara sa va zic ce s-a intamplat. Deci stateam asa : eu fata aceea si el si el tot o lua de mana si ii zicea ursuletz si din astea chestii care mie nu mi le facea. Si ei sunt numai de 2 saptamana. impreuna. Dar cand facea astea el se uita la mine. Si cand vb. numai in ochi mei se uita si eu ma uitam in ai lui si imi mai luam ochii si el facea la fel. Si cand a zis fata aia ca lui X un coleg de al meu ii place de mine el zice ca ce? e frumos urat? si o mai zis unu nu stiu ce si face el ca aaaa e un fraier. Si dupa ce a condus-o pe fata ai a el un baiat vroia sa dea cu yoyou in mine laughing si eu am zis ce a incercat sa faca? si el si-a pus mana dupa mine si a zis gata gata calmeaza-te da pe un ton dulce asa si tot isi tinea atunci mana dupa mine dar eu i-am dat-o jos. Ce sa cred? Ma place? sa ii spun ce simt? FUnda + vot!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,din moment ce el are pe alta, tu ai pe altul, nu cred ca mai are rost sa te amagesti.Nu crezi ca daca tinea la tine,se intorcea la tine sau nah,nu te facea geloasa si nu se baga cu alta,dar eu zic sa incerci sa il uiti,e putin dureros dar timpul vindeca toate ranile,daca cumva te vei impaca cu el,poate iar te va face geloasa si iar iti va face faze care te vor face sa suferi si cel mai bine e sa nu dai cu piciorul unei ocazii daca esti cu cineva si el te vrea,atunci incearca sa ii raspunzi sentimentelor lui. Poate ca fostul tau iubit vroia sa te faca geloasa si poate ceva tot simte pentru tine dar sa o luam logic,cand tii la cineva nu poti sta prea mult fara persoana respectiva si ar fi incercat sa te aduca inapoi in viata lui, poate ca el stie ca tu inca simti ceva pentru el si face asa tocmai sa te simti tu prost.Tu arata-te indiferenta si fa-te ca nu iti pasa, iti va trece.

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Tine al tine. da nu merita sa ia un pr asa. vei fi mereu nefericitawinking. ramai cu pr tau si pe el lasa-l sa sufere si sa isi bata joc de alta(desi saraca aia fata nici ea nu merita asa ceva.)