| cristella a întrebat:

Sallut! poate fi asa ca sinii sa devina moi, chiar daca nu te-ai inceput viata sexuala?
daca Da, DE CE? din care cauza?

2 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Nu e nicio problema, asta e viata.multe fete au asa

| Zizzou a răspuns:

Poate asa sunt sanii tai, de aceea iti recomand: unele exercitii, ar fi ok sa te mai informezi pe un site specific, lifting
Un ex. este sa stai pe spate pe jos, cu genunchii indoiti usor, cu greutatile in maini, cu mainile in parti pe jos, in cruce in parti perpendiculare pe corp pe pamant si le ridici incet spre in fata ta, deasupra fetei. Mainile trebuie sa fie drepte, nu indoite. Inspiri cand cobori mainile la podea in parti, expiri cand le ridici in aer deasupra ta. 10 repetari facute incet cu pauza de un minut, iar 10 repetari iar pauza un minut etc. timp de vreo 5 serii. In timp poti ca ultimele doua serii (de cate 10 repetari) sa fie facute cu greutati mai mari (3-4 Kg.). Mai sunt si alte ex. le gasessti pe net. Ideea e sa le faci NUMAI o zi pe saptamana si sa le faci incet si sa respiri corect. O sa faci febra musculara cam de fiecare data, asta e si ideea. 5 seriile alea or sa-ti ia cam 15 minute. Eu fac 30 de minute ca fac doua exercitii diferite - ambele pentru pectorali.
Daca e alta problema, atunci viziteaza un medic