| Anileda a întrebat:

Am o problema legata de prietenul meu.Acum o saptamana am fost in club eu cu el si cu niste prieteni, trecand peste asta sa va povestesc. Ajunsi acolo a inceput sa fie nervos si nu mi-a dat deloc atentie insa chestia nasoala a fost ca a inceput sa danseze cu una si in cele din urma au ajuns sa se sarute. A doua zi mi-a spus ca a fost un favor pentru ea si ca a fost un taran si chestii din astea, iar eu l-am iertat crezand ca mai merita o a doua sansa. El mi-a zis ca tine la mine si din astea insa nu stiu ce sa mai cred dupa chestia asta.Credeti ca tine la mine? sau doar minte? Multumesc

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu nu cred ca tine de tine
in primul rand de fata cu tine a fost naspa.
si daca ii facea un favor trebuie sa te anunte si pe tine nu sa te lasa sa ramai si tuh socata.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Esti de-o naivitate cat China! Fugi de el ca de d**cu!

| PrecioussGirl a răspuns:

A sarutato pe aia stiind ca tu esti acolo?straight face
nu e urat. e un NESIMTIT! e putin zis nesimtit, e magar sorry. sincer cred ca isi bate joc laughing
nu merita o a2a sansawinking
probabil era nervos ca erai acolo si nu avea cum sa isi faca de cap.
un sfat: nu mai fi naiva chiar daca il iubestiwinking. ai putina demnitate happy

| RoXxy a răspuns:

Clar isi bate joc pentru ca vede ca tu il iubesti si stie ca il vei ierta orice ar face si ori de cate ori va face. Sfatul meu:nu fi proasta lui!winkingSunt alti baieti mai buni ca el care ar putea sa te iubeasca si sa te faca fericita.

| Marrriaaa a răspuns:

Din moment ce s-a sarutat cu alta de fata cu tine?:o Prea PUTIN cred ca'i pasa de tine, si mai ales ca atunci cand ati intrat in club si'a schimbat total comportamentul, nervos, rece de parca nici nu ai fi fost prietena lui. sincer, fara sa te superi, chiar nu stiu ce tupeu a avut, eu in locul tau ii dadeam si una, cum sa fie un favor, vrajeli, crede'ma am un frate de 20 de ani si'i cam stiu vrajeli si de ce sunt in stare baietii,. Nu pot sa zic ca nu tine, din moment ce sta cu tine, dar nu cred ca te iubeste indeajuns incat tu sa pui suflet, mai bine te desparti acum decat pe viitor a suferi cand il vezi cu alta.
Sper ca te'am ajutat:*happy
Papion?batting eyelashes

| sunshine_4741 a răspuns:

Daca chiar tinea la tine nu o saruta pe alta mai ales cand stia ca tu poti sa il vezi; cel putin eu asa cred

| Missperfect a răspuns:

MINTE! Cum sa tina la tine si sa sarute alta? Si nici macar atentie nu ti-a dat! Nu il crede minte din start! Mai bine ar fi sa il uiti! Sper ca te-am ajutat! Eu una nu as accepta asa ceva!

| BloodRaven a răspuns:

laughing Daca pretinde ca tine la tine de ce s-a sarutat cu cealalta fata in club la un pas de tine? Eu in locul tau, ii dadeam si o palma si nu il mai iertam. Oricum bafta!