| 727828282828 a întrebat:

Buna, am o problemă și nu știu ce sa fac, eu și iubitul meu ne-am căsătorit și am încercat să facem dragoste. Eu înainte n-am facut asta niciodată cu nimeni și nici el, am încercat sa facem și n-am reușit pentru că când era sa intre i-am zis sa se oprească pentru că ma durea foarte când apăsa tare și s-a oprit și n-am mai continuat dar după doua zile am încercat iar și tot la fel ne-am oprit. Acum mama soacra îmi cere cămașă sa vadă … dar eu n-am pătat cămașă pentru că i-am zis sa se oprească pentru că ma durea foarte tare când apăsa. Acum nu știu ce sa fac? Mai pot să sângerez? Sau de ce n-am sângerat? Mai sunt încă virgină? Am nevoie de ajutor va rog sa ma ajutați

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Probabil esti inca virgina.Sa incerce initial cu mana treptat cu mai multe degete su abia i cand se largeste canalul sa incerce si cu...E mai putin durerosSi folositi si ceva unguent vaginal, este la farmacie.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ginecolog si adu-i adeverinta ca esti virgina si himenul este intact, poate se va potoli.
Sincer, nu pot sa cred ca mai sunt persoane nesimtite pe lumea asta, care cer sa ceva.
In fond este numai problema ta si a sotului tau, nu a soacrei si nici a comunitatii.

| mihai69 a răspuns:

Cumperi o găină, o tai pe un cearceaf si-l faci cadou soacră-tii. Din găină faci o ciorbă și mănânci cu soțul tău, să prindă putere să termine ce a început.
Iar tu mergi la ginecolog la control, poate rezolvă el problema.
PS virgină nu ai cum să mai fii dacă a ajuns un penis în tine, chiar dacă nu te-a și deflorat.

| Celcestietot a răspuns:

Eu zic sa ii spui mamei soacre problema si te va indruma ea happy.

| Crackman a răspuns:

Practic o sa stai sa indurk si tu cateva secunde bune dupa care o sa scapi de durere
O sa sangerezi probabil, chiar si dupa primele 2 mai poti sangera
Folositi lubrifiere externa si fie ca vrei sau nu... prima data este dureros iar dupa trece. succes

| Willis a răspuns:

Chiar așa, subscriu la ce a spus Jassmina.
Dacă nu crede, pume-o să se uite când o faceți.
În puii mei de soacră dusă cu, capul...

| orailibrail a răspuns:

Troll