| AndreeaBanateanu1996 a întrebat:

Am o relatie de aproape un an cu prietenul meu si mereu cand ma vad cu el nu face decat sa ma pipaie. mi se pare obsedat de chestia asta.se agita,nu stiu cum sa zic,cand sunt cu el nu stam sa vorbim ci doar sa ne sarutam putin si incepe sa ma dezbrace pipaindu-ma in continuu,nu stiu daca sta cu mine pentru caracter sau pentru corp,desi nu prea am forme,in special sani,care sunt foarte mici si am burtica, sunt putin cam plinuta.voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| SPYKER a răspuns:

Daca intr-un an de zile...nu ati facut si voi ceva...cum ai vrea sa fie un barbat? laughing si cum a spus LelaG Iubeste-l si tu! happy

| Alcyon a răspuns:

E ceva normal, mai ales ca tu nu te-ai culcat pana acum cu el si probabil simte nevoia destul de tare. Intrebarea e de ce te deranjeaza acest lucru. Simti ca el nu-ti acorda suficienta atentie si e mai interesat de formele tale decat de tine, ca persoana?

| AndreeaBanateanu1996 explică (pentru Alcyon):

Uneori da...

| Alcyon a răspuns (pentru AndreeaBanateanu1996):

Mda, ce sa zic. Adevarul e ca baietii la varsta asta, sunt mai mult interesati de sex decat de alte lucruri, fiindca umbla hormonii prin ei.

| MiruD a răspuns:

Buna Andreea.
Iubitul tau vrea mai mult de la tine. Si iti spune asta indirect prin gesturi si fapte.
Eu zic ca te iubeste, doar ca vrea si altceva de la tine, avand in vedere de cat timp sunteti impreuna.
Acum daca te deranjeaza, ii poti spune, fara ca el sa se supere. Si nu cred ca e un obsedat. Ii place corpul tau, ii place sa te sarute, sa te mangaie. E ceva bun asta. Era mai rau daca nu facea. Atunci spuneai ca e indiferent cu tine. Asa ca iubeste-l si tu!

| AndreeaBanateanu1996 explică (pentru MiruD):

Buna! Multumesc pentru sfat, ai dreptate, desi sunt mai plinuta lui ii place corpul meu, o sa facem ceva mai mult, insa astept momentul potrivit caci deocamdata nu am avut cum.Ne vedem la mine acasa si nu pot atata timp cat parintii sunt cu mine in casa...si el a inteles asta

| MiruD a răspuns (pentru AndreeaBanateanu1996):

Da. Asa-i. Nu trebuie sa va grabiti. Toate la timpul lor. Si ma bucur ca te-am ajutat! happy