| smilesmileC a întrebat:

Am observat de ceva timp,la scoala,un baiat dragut pe care il plac si care cred ca ma place avand in vedere ca ma priveste mereum,imi zambeste...dar nu prea stiu cum sa ma bag in seama cu el, ceva idei?

4 răspunsuri:
| Xenia16 a răspuns:

Pai gaseste un subiect de discutie comun, daca sunteti in aceeasi scoala, poti incepe cu temele poate parea banal, dar functioneaza.Zambeste-i si tu la randu tau.

| smilesmileC explică (pentru Xenia16):

Mersi de sfat, temele nu prea mi se par un subiect bun deoarece nu suntem in acelasi an...

| Xenia16 a răspuns (pentru smilesmileC):

Daca e el mai mare atunci ar fi bine sa ii ceri ajutorul. daca ai nevoie si invers tu sa il ajuti pe el.

| smilesmileC explică (pentru Xenia16):

E mai mic..cu 1an...