| lory_4983 a întrebat:

BUNA! Am revenit din nou azi dimineata am fost la baie in vale si o venit asa zisa prietena""' baiatul carel iubesc si soramea eu am plecat spre casa si m-am oprit la o banca si am stat el o fugit dupa mine si mo intrebat ce am eu n-am vb cu el ca eram foarte nervoasa. Dupaia o venit paula{prietena} si eu am plecat acasa el mi-a zis sa nu plec, peste 1 ora am venit la pod si el o mers in padure so zgariat pe mana ce sa mai fac? si o vrut sa meraga la maicamea sai zica ca ma iubeste ce sa fac funda...

Răspuns Câştigător
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Pai daca il iubesti dc il ignori? si dc sa mearga la maicata sa ii zic ca te iubeste? ...asa am fost si eu cu un baiat si pana la urma suntem imp love struck
Daca il iubesti si nu stie spune-i pana nu e prea tarziua si poate o sa se sature sa iti deie importanta si uh sa il ignori stiu din propria experienta:d

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

"am revenit din nou" este pleonasmhee hee

| MajorAsshole a răspuns:

WTF? Care galeata?

| ioana14 a răspuns:

Pai fa si u ce simti nul mai ignora si daca u il iubesti sarutal si spune-i ca il vrei ca ubi tau si ii spui ca daca te iubeste sa nu se duca la maicata. FUNDA:d

| dana_3556 a răspuns:

Esti retardata copila straight face. Habar nu ai sa scrii. probabil ai sarit peste clasele 1-4. Tu ce visezi noaptea scrii a doua zii pe TPU. Ce ne zici noua aici nu are logica.te rog sa te autocorectezi, poate asa iti vom raspunde. pa!