| pynnk a întrebat:

Buna am si eu nevoie de sfaturile si indrumarile voastrebatting eyelashes prietena mea este foarte suparata deoarece are sanul stang foarte dezvoltat iar cel drept nusad este vizibil. este normala o asa mare diferenta? ce trebuie sa faca?

3 răspunsuri:
| tbogdan22 a răspuns:

Am avut o prietena cu aceeasi problema, s-a dus la doctor si avea o dereglare hormonala, sa nu se sperie ci sa mearga la doctor!

| Rihannax a răspuns:

Toata lumea are accest defect doar ca la uni nu e asa de vizibil ...si eu am aceiiasi problema doar ca imi iau un sutien normal sau o pustier sportiva...la sutineu normal preteaua drepta o strang putin mai mult ca sa nu se vada diferenta

| LoveAgain a răspuns:

Poate sa mearga la un doctor ca sa fie mai sigura si linistita! Baftawinking